Fan web Vyvolených

VyVolení: David začíná VYŠILOVAT!

22. listopadu 2007 v 22:13 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: David začíná VYŠILOVAT!Na každého to jednou přijde! Týdny v uzavřeném prostoru, neustálý tlak na psychiku - to se na vás musí nějak podepsat. Tentokrát to dostalo i kliďase Davida.

Začalo to už ráno. Milan měl opět tu svojí úžasnou provokační náladu, což znamenalo, že po ránu budil ospalce. "Ti rozbiju hubu!" říkal mu Dominik a pak po něm také mrsknul ovladačem od klimatizace (hodně tvrdě, nutno podotknout), zatímco David, který byl další z Milanových obětí ranního probouzení, ho koštoval pouze nepěknými větami: "Mě nevyprovokuješ, jsi prostě ubožák!" Jenže když se později ten den do Davida pustila i Ivana, pohár trpělivosti přetekl definitivně.
Pokud si vzpomínáte na předvčerejší rekapitulaci, David nastražil Ivaně do postele kečup a ona se mu to teď rozhodla oplatit. Nalila mu tedy do postele ocet, což Davida vytočilo téměř k nepříčetnosti. Ve Zpovědnici povídal, jak moc mu ty provokace lezou na nervy a vehementně se snažil zjistit, kdo tu octovou lumpárnu provedl. Rozhodoval se mezi Ivanou a Milanem, který mu ani trošku nenaznačil, zda s tím má něco společného nebo ne.
Později šly ovšem Ivaniny lumpárny ještě o chlup dál - David zjistil, že má od octa polité i oblečení. "Musel jsem udělat, co jsem musel," řekl Davidovi Milan na otázku, zda to udělal on. David se pak vykašlal na nějaké zjišťování viníka, prostě vzal ocet a polil všechny věci Milanovi i Ivaně (tedy, v sestřihu to vypadalo, že je polévá jen Ivaně, ale předtím říkal, že jde na oba, tak kdoví, co nám vynechali). Jako šílenec chodil po ložnici s lahví s octem, poléval věci a nakonec Ivaně i pár kousků oblečení hodil do bazénu (nehledě na to, že poléval i Milana a Ivanu přímo). Jak Milan velmi trefně řekl při večerním Zúčtování, když Davidovi dával palec: "Dave už to tu prostě nedává."
Po udělení palců, kdy jich nejvíc dostala Ivana, ještě Davidovo lehké vyšilování pokračovalo. David Ivaně řekl, že neustále lže, tak se ona snažila zjistit, v čem přesně. "Mě je to u prdele!" pověděl jí na to Dave. Pak se ještě také pustil do Milana, kterému chtěl dát palec původně. Zejména za to, jak brutálně plnil jeden z úkolů a málem ublížil jemu a René. "Já na tobě prostě vidím, jak jsi to tady vzdal. Chodíš tu jako zombie," povídal mu nakonec Milan a David se to snažil omluvit tím, že ho prostě nenechávají vyspat a navíc se mu stýská.
O Davidovi se mluvilo jako o velkém favoritovi na výhru, ovšem mám pocit, že po téhle rekapitulaci ztratil slušnou dávku diváků. Jak málo stačí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama