Fan web Vyvolených

TOP 5: Nejvíc SEXY VyVolené!

26. listopadu 2007 v 21:42 | Roman Piprek |  Z tisku
TOP 5: Nejvíc SEXY VyVolené!Tento víkend nám už nadobro končí reality show VyVolení. Soutěž, ve které se před televizními obrazovkami ukazovaly v plné kráse "obyčejní lidé" z ulice. Kdo byl nejvíc sexy?

Vzhledem ke sledovanosti poslední řady VyVolených se nedá očekávat, že bychom se někdy v budoucnu dočkali pokračování. Příští víkend tedy formát VyVolení definitivně v České republice končí a je to tedy ten nejlepší moment proto, abychom se za celou soutěží ohlédli. Rozhodli jsme se sestavit žebříček pěti nejvíc sexy VyVolených za celou historii této soutěže u nás. Souhlasíte s námi?
05. - Karina Hovjacká
věk: 20 let
VyVolení: druhá série
Typická krasavice druhé řady VyVolených. Ač skutečně krásná, což po vypadnutí z VyVolených zužitkovala například focením pro Playboy, až neuvěřitelně nevýrazná. VyVolenými proplouvala téměř zcela bez povšimnutí, spíš to byla taková pěkná ozdobička v pozadí. Ovšem hezká a sexy byla, o tom snad nikdo nepochybuje, proto se do našeho žebříčku umístil musela. I když na posledním místě.
04. - Marie Kovácsová
věk: 22
VyVolení: druhá série
Taková dokonalá zástupkyně "drsných holek". Chlapácké tetování, kam se podíváš, piercing na nejroztodivnějších místech, životem protřelá. Vypadá, že toho hodně zažila, a že se o sebe dokáže i pořádně postarat. Kdyby se tak nesnažila vtlačit i do další reality show televize Prima Bar, kde vehementně balila jednoho ze soutěžících, možná by byla i dost sympatická. Takhle si to trošku zkazila, ale v našem žebříčku rozhodně nesměla chybět. Už jen díky tomu přenádhernému poprsí. No co říkáte, pánové?
03. - Monika Chrobáková
věk: 24 let
VyVolení: první série
Inu, když šla Monika v první řadě do Volby, byla to prostě taková ta přirozená krasavice. Jenže potom ve Vile hodně papkala, hodně se oplácala a trošku nám tam ztloustla, takže ke konci první řady už zdaleka nebyla tak nádherná jako na začátku. No a co? Oplácané holky jsou stejně hezčí (s tím se mnou bude určitě velká spousta čtenářů souhlasit) a Monika navíc ve Vile rozjížděla první pořádné erotické hrátky. Sexuálně nabité mazlení se Sašou v bazénu je rozhodně nezapomenutelné, a jejich první sex v ložnici také!
02. - Veronika Fasterová
věk: 19
VyVolení: třetí série
Jediný zástupce současné třetí řady VyVolených. Bohužel není příliš z koho vybírat, třetí série je na krasavice prostě skoupá. Veronika Fasterová, profesionální modelka, která ještě před vstupem do Vily odhalila na objektivy "uměleckých" fotografů snad každé své místečko na těle (pravda, slůvko "snad" není zrovna příhodné - prostě odhalila ÚPLNĚ všechno), ovšem v žebříčku figurovat prostě musela. Nejhezčí holka třetí řady, ač trošku hloupá, nehorázně sexy. Prostě... modelka.
01. Kateřina Langerová
věk: 21 let
VyVolení: první série
Kačenka byla přímým ztělesněním nevinnosti. Roztomilá, naivní, bezúhonná. V podstatě malé dítě, nad kterým musí někdo neustále držet ochrannou ruku. Ujal se jí Emil, ujal se jí nakonec i Vladko, což jí zajistilo místo ve finálové trojici (kromě toho si jí také kvůli té její bezmezné nevinnosti nikdo neodvážil vzít do Duelu). Jenže nejlepší momenty předvedla, když se z té své nevinnosti náhle zcela nečekaně přepnula do sexuální ďáblice. Příkladem budiž její naprosto památné vystoupení při Miss mokré tričko přímo ve Vile. To bylo neuvěřitelné, sexem nabité představení! Až jste se chvílemi museli stydět, že vás do dítě tak moc vzrušuje. Uf.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama