Fan web Vyvolených

Terezka má psa!

29. listopadu 2007 v 18:47 | Roman Piprek |  Z tisku
Tereza prý plánuje nejen dalšího potomka, ale i fenku k pejskovi, kterého si zamilovala v deníku BleskBrasi, pětiměsíční devítikilové štěně středoasijského pasteveckého psa, kterému se přezdívá Démon, se rázem stal mazlíčkem celé rodiny.

Do výjimečné rasy se Tereza zamilovala, když ho viděla v Blesku. Fence Dylach majitelky Renaty Patočkové z Ostravy-Zábřehu se narodilo deset štěňat a partner Terezy Jiří Chlebeček si jedno okamžitě zamluvil. Tereza si nakonec odvezla to nejbuclatější štěně.
"Vezla jsem ho do Prahy na klíně. Doma si hned našel místečko uprostřed obýváku, aby měl přehled. Samuel má konečně kámoše," říká Tereza. Štěně každý den přibírá neuvěřitelných půl kilo!
"Jirka toto plemeno dobře zná a hodně jsem si o něm taky přečetla. Démoni mají vrozenou inteligenci a milují děti," usmívá se Tereza.
"Splnil se mi dlouholetý sen. Tohle superplemeno jsem poznal v Rusku, kde jsem pracoval. Dohodli jsme se s Terezkou, že si pořídíme ještě fenku a bude se jmenovat Luka, ale to až se nám narodí druhé dítě," prozradil Blesku Jiří Chlebeček, kterému se v březnu s Terezou narodí holčička, první společný potomek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama