Fan web Vyvolených

René a Dominik – VZPOURA!

5. listopadu 2007 v 14:10 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: René a Dominik – VZPOURA!Když má někdo jistotu, že bude v sobotu v Duelu a je tedy šance, že by mohl ze hry vypadnout, tak se chce ve velkém rozloučit. Nedávno to byli Nancy a Ivana, teď je zase na řadě René. S Dominikem provedli vzpouru vůči štábu.

Chtělo by se vám každé ráno brzy vstávat po probdělé noci a ještě se plahočit na zimu ven na rozcvičku? Nejspíš ani trošku. Jenže VyVolení to mají každé ráno. Někteří si už zvykli, někteří ne a zejména u takových flákačů jako jsou René a Dominik, se ani nelze divit na jakou stranu patří. Když ale tentokrát dostali VyVolení za úkol cvičit hezky ve dvojicích, René a Dominik si lehli a jen tak lehce hýbali s nohama. A tím začal jejich boj se štábem. Po rozcvičce totiž přišel dopis, že štáb nebyl při rozcvičce spokojen se dvěma páry - s Julim a Davidem a samozřejmě s René a Dominikem. Trestem bylo - skočit do ledového bazénu na zahradě. No ano, štáb opět neumí vymyslet lepší trest než naprosto dětinské skákání do bazénu.
Juli a David tak učinili, René a Dominik to odmítli a místo toho se zavřeli do ložnice a z druhé strany vyndali kliku, aby se k nim nikdo nedostal. Štáb tedy přitvrdil. Všechny VyVolené nacpal do Zpovědnice a osvobodit je mohli jedině právě René a Dominik. Museli skočit do toho bazénu, a pak až do odvolání stát na stole v obývacím pokoji. Jak se ukázalo, byl to spíš trest pro ostatní VyVolené, kteří se mačkali v malé Zpovědnici, než René Dominika přemluvila, aby je vysvobodili. Jenže když úkol splnili, přišla pro ně další rána, tentokrát konečně vynikající trest. Za dobrou rozcvičku si mohli VyVolení zavolat domů! Kdo nemohl, to byla samozřejmě René, Dominik a také Juli a David.
Zbytek VyVolených vylezl na zahradu, zavřely se žaluzie a čtveřice vevnitř vůbec netušila, co se venku děje. Jestli ostatní dostávají mobilní telefony, jestli tam za nimi někdo z rodiny přijde. Bohužel, ač některé holky byly z představy hovoru s někým blízkým emocionálně značně vyšťavené, v praxi volání domů znamenalo podstatně jinak - VyVolení mohli říct vzkaz své rodině do kamery. I tak se ale pár vzkazů povedlo a zejména pak Nancy tiše promlouvající do zrcadla v sauně byla safra nějak dojemná. Celá ta scéna mi prostě připomněla Kolju volajícího si v koupelně se sprchou. Uf. Silný moment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama