Fan web Vyvolených

René a Dominik: Soulož ve Vile!

15. listopadu 2007 v 8:04 |  Z tisku
A je to tady - ve Vile VyVolených už sexuální abstinence dosáhla takové míry, že v noci došlo ke skutečné souloži Dominika a René! Už před půlnocí se k sobě Dominik a René měli. V ložnici si začali stavět stan! Ivanu zajímalo, jestli se v něm budou scházet! A také se ptala Dominika, jestli to nebude vadit Lindě. Oba dva však ve stavbě stanu pokračovali a bedlivě zkoumali, jestli je dovnitř vidět. Ovšem tuto akci ukončil štáb. Oznámil jim, že porušují pravidla a musejí vše hned zbourat!
Pozor:Video kde uvidíte soulož Dominika a René najdete v rubrice Noční Show!Video není určeno pro malé děti!Toto video naleznete pouze na našem webu!

O půlnoci začal ve Vile taneční maratón. Navíc se podával alkohol. René se - slušně řečeno zmastila tak, že dvakrát upadla: jednou ze stolu, jednou ze židle. Dominik, který odpadl z tance jako první, se o ni začal starat. To brzo přerostlo v něžnosti. A po čase byla odvolána z tance i René, protože si sedla. A to se oběma moc hodilo. Dominik nejprve vnucoval René, že ona přece miluje Radima. Ovšem po chvíli ji už přemlouval, ať se odstěhuje do Prahy! René ve své opilosti také ztratila zábrany. Po Dominikovi se vlnila jak psí víno, navrhovala, ať si to rozdají rovnou v kuchyni na stole. Z toho stolu nakonec opilá spadla, takže ji Dominik, který byl chvíli něžný a chvíli naštvaný, odtáhl do ložnice.
Zdroj informací: www.bleskove.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama