Fan web Vyvolených

Radim provokuje René a Dominika!

17. listopadu 2007 v 22:30 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Radim provokuje René a Dominika!Radim se učí od těch nejlepších, zdá se. Dal se totiž na provokování po Milanově vzoru a vydržel to celičký den. A řeknu vám, byla to skoro stejná zábava jako provokace od Milana. Větší zábava než další kola soutěže o výlet.

Ve Vile pokračuje mnohakolová soutěž. Tým, který ji zvítězí, dostane možnost projet se noční Prahou. Je velmi sympatické, že jde o první soutěž, která má jasná pravidla a snad poprvé je určena i jasná odměna, také je sympatické, že je soutěž rozdělena na více kol, takže abychom znali výsledek, musíme VyVolené sledovat neustále. Horší už ale je, že jednotlivá soutěžní kola jsou většinou dost nudná a vlastně ani ten cíl, za kterým se VyVolení ženou, není dvakrát zajímavý. Noční projížďka Prahou? Co z toho budou mít diváci, kteří sledují průběh soutěže? Na co se mají na konci těšit? Až bude parta VV sedět v autě a vískat, když budou projíždět kolem osvětleného muzea na Václaváku?
Naštěstí alespoň jeden z úkolů, který museli VyVolení ve včerejší rekapitulaci splnit, byl vcelku zábavný. Na střechách okolo zahrady stáli ostřelovači s painballovymi puškami a VyVolení museli vběhnout na zahradu a ulovit co nejvíc míčků pro svůj tým, aniž by byli zasaženi. Docela vtipné vzhledem k tomuto úkolu bylo ranní prohlášení Dominika, který povídal: "Lidi, bacha, zdálo se mi, jak sem někdo vlezl a zastřelil nás."
Celý den ale byla i jiná zábava. Zejména Radim si vzal za úkol těžkou provokaci René a Dominika a jejich bujícího vztahu. Nejprve začínal na vážnou notu, když ostatním říkal, že si nemyslí, že by jim to vydrželo dlouho. A pak už to začalo. "Už se těším, až se mě na to zeptá Terezka v přímáku. Předně pozdravím Lindu..." Celý den si vymýšlel způsoby, jak Dominika a René štvát. René ho prosila, ať už toho nechá ("Jestli mě máš alespoň trošku rád, tak už toho necháš."), Dominik rázně požadoval ukončení všech narážek ("Už toho nechte, vy hovada!"). Radim se ovšem nenechal ani trošku odradit. Čichal si k plyšákům, které dostal Dominik od Lindy a říkal, že je z nich ona cítit. René dával rady do budoucího života s Dominikem. "Říkala jsi Dominikovi, že bude muset pomáhat Jardovi na stavbě?"
Jenom ostatní nebyli dvakrát přesvědčeni, jak že to vlastně je. "Že se tam na posteli muchlali?" ptal se Juli Davida. "Mě Dominik říkal, že se do René zabouchnul. Blbost!" Ivana ve Zpovědnici spekulovala, zda náhodou Dominik a René ten svůj vztah nehrají jen na kamery, aby nezískali kladné body u diváků (kdepak, Ivčo, tak chytří hráči to opravdu nejsou).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama