Fan web Vyvolených

Radim bestiálně rozstřihával ostatním fotky!

14. listopadu 2007 v 17:10 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Radim bestiálně rozstřihával ostatním fotky!Radim zcela chladnokrevně a až nečekaně uvěřitelně zahrál vinou zmítaného člověka, který byl přinucen ostatním rozstříhat fotky blízkých jako trest za neplnění úkolů.

Je vidět, že štábu už za tu dobu tak trošku docházejí nápady, a ačkoliv se snaží každý den něčím osvěžit, většinou je to trapnost nad trapnost. Tak třeba včerejší rekapitulace - den VyVoleným začínal tím, že do Vily vběhli kameramani a rozespalé a probouzející se soutěžící točili pěkně zblízka. A náhle jsme viděli, jak se všichni přestávají chovat přirozeně, když mají půl metru od obličeje skutečný objektiv (oni ho mívají sem tam půl metru od obličeje i tak, ale když ho nevidí, je to něco úplně jiného). Když pak kameramani odešli, přišla na řadu rozcvička. VyVolení měli jít nejprve na zahradu a zavřely se žaluzie do Vily. Pak měli jít do Vily a zavřely se žaluzie na zahradu. Pak měli jít zase na zahradu a pořád dokola snad pětkrát. Na konci přišel dopis, že si při rozcvičce vedli skvěle. Jenom Dominik na to kašlal. Pořád polehával, všechno sabotoval, na všechny kašlal.
Přišel tedy trest. VyVolení ho pro Dominika měli vymyslet a některé napadlo, že ho nesmí nechat spát. Špatný trest, protože to se jim prostě nemohlo podařit, ač se Marcela snažila, seč mohla. Proto přišel další - jelikož se jim to nepovedlo, měli společně hodit Dominika do bazénu. Toho se ovšem až na Marcelu a Ivanu nechtěl nikdo zhostit ("Proč pořád já?" povídal Radim a má recht) a ani těm dvěma se to samozřejmě nepodařilo. A pak to přišlo. První opravdu skvělý a konečně tvrdý trest pro všechny. VyVolení byli vysláni na zahradu a když se dostali zpátky do Vily, zjistili, že jim byla odebrána fota všech blízkých. Jak se dalo čekat, pořádně to naštvalo zejména Juliho, který ovšem potrestání Dominika sabotoval a odmítl se ho účastnit. A co bylo nejvtipnější, zmizení fotek nakonec David a Juli svedli na chudáka Marcelu za to, že Dominika neuhlídala před spánkem. A co Dominik, sakra?!
Ač ale zmizení fotek byl hodně povedený trest, to, co následovalo, bylo ještě mnohonásobně lepší. Radim byl povolán do Zpovědnice, kde mu bylo řečeno, že v obálce jsou kopie fotek všech VyVolených, a že je jako trest za nesplnění úkolů musí na kameru rozstříhat, zatímco to všechno bude promítané na plazmu v obývacím pokoji, aby to všichni viděli. A samozřejmě tak, aby si mysleli, že stříhá pravé fotky. Radim to zahrál neskutečně výtečně. Když fota stříhal, měl slzy na krajíčku, Juli to celé vyděšeně pozoroval, Milan si z toho dělal legraci ("To jsou falzifikáty!"). Když Radim dokonal své dílo, celý rozesmutnělý se vrátil k ostatním, všem se omlouval, že to musel udělat a depresivně si šel lehnout. Geniální. Zrovna do Radima bych neřekl, že by něco takového zvládl zahrát. A pak to začalo.
René byla na Radima naštvaná, že to udělal a že ve své podstatě za to může Dominik, to jí ani nenapadlo. Juli Radima chápal a byl lehce naštvaný na Marcelu, že Dominikovi nedali úkol, který by mohl splnit (místo nespat třeba udělat snídani). No a snad jediný David opravdu chápal, kdo za to může a trochu se pohádal s Dominikem (který nesmyslně kvílel, že za to nemůže, rozmazlený blb). Milan byl ovšem přesvědčen, že ta fota nejsou pravá a s Davidem se dokonce vsadil. Ten, kdo prohraje, si musel nechat oholit hlavu dohola. Krátce poté přišel Radim s úsměvem a všem řekl, že fotky byly jen kopie. A jak jsme všichni viděli v přímém přenosu, David byl pak opravdu dohola oholen.
I Zúčtování dopadlo poměrně nečekaně. Imunitu dostal od Honzy nakonec Milan, takže snadným terčem byl i Dominik, ale jak se zdálo, všeobecně se tak nějak předpokládalo, že budou mít imunitu oba, takže všichni měli své řeči připravené na někoho jiného. David dal nakonec Dominika, Dominik zase na oplátku Davida, René vypalcovala Marcelu, Juli Ivanu, Ivana zase Juliho, Marcela dala svůj palec Julimu, Radim zase Ivaně a rozhodující hlas měl nakonec Milan. Svůj palec dal Ivaně a důvod uvedl, že mu zničila jeho oblíbenou deku ("Rozstříhala mi deku tak, že se s ní teď přikryje leda tak hranolka."). Do Duelu tedy půjde Ivana a jak říkala, ve Výzvě se bude snažit vzít někoho, s kým se vrátí. Aby také jednou zažila pocit vítězného návratu z Duelu. Otázkou je, zda někdo takový, s kým bude mít šanci na návrat, ve Vile vůbec je. Zkusím poradit - Juli?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama