Fan web Vyvolených

Radim a Ivana už spolu VÁLČÍ!

24. listopadu 2007 v 20:28 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Radim a Ivana už spolu VÁLČÍ!Radim s Ivanou už začínali pomalu spolu bojovat. Kdo z nich dvou zvítězí? Kdo je silnější?

Předvčerejší ráno nebylo pro Radima zrovna příjemné. Den předtím se totiž hodně opil, zvracel a pak nevědomky celou noc spal na posteli spolu s René a Dominikem. René se ho pak po probuzení ptala, zda si to vůbec pamatuje. Ještě než se Radim však stihl pořádně probudit, přišel první úkol (hlavně že říkal, že dnes nic nedělá, a že spí až do Výzvy). VyVoleným byla v ložnici připravena intimně osvětlená atmosféra a René a Dominik měli vést příjemnou terapii. Potom se pozitivní modré světlo změnilo v agresivní červené a úkolem Milana a Davida bylo vést negativní terapii. "Zpočátku jsme se do nich pustili, abychom je pořádně rozpumpovali," reagoval Milan ve Zpovědnici na hádky, které hned z fleku rozjeli. A pak začali všechny deptat. Dominika kvůli Lindě a tomu, co jí provedl. René kvůli tomu, jak se ve třiceti letech chová, a jak nechala doma dceru, která si zrovna vybírá střední školu, na kterou půjde. A další a další.
Pekelná atmosféra a terapie měla svůj vliv a tak v ní začala i první opravdová hádka. Mezi Ivanou a Radimem, samozřejmě. "Jsi si strašně moc jistej, že se v sobotu vrátíš," říkala Ivana Radimovi. "Aby ses nedivil. Doufám, že vypadneš a budu se ti smát do ksichtu dvakrát tolik, co jsi říkal, že se budeš smát ty mě." To bylo ještě dávno před Výzvou, a tak je snad jasné, jak ta dopadlo. Ivana samozřejmě vyzvala do Duelu Radima, jenže pak přišlo překvapení. Radim měl vzít do Duelu ve třech ještě jednu osobu. Vybral tedy Marcelu. Která mu hned při nasazování šátku vyčetla: "Žádné překvapení, zase holku." Popravdě, bojím se, že tyhle úděsné kecy na diváky skutečně fungují, ale... PROBOHA NO A CO? Tak si bere Radim do Duelů holky! Co je na tom?! Je to srabáctví? Cože? To když si vezme holka do Duelu kluka, je to také srabáctví? Oni si prostě neuvědomují, že jsou ve hře o 11 milionů korun! Radim si to uvědomuje, a tak hraje. Co by byl za hrdinu, kdyby vzal s sebou do Duelu Milana, jak to navrhovala Ivana? Prohrál by. Jaké je v tom vítězství? Snad morální? V soutěži? Zbláznil se snad celý svět??
Uf, to muselo ven, vážně. "Jestli bude Radim chlap, vezme si Milana," říkala Ivana během doby, kdy měl Radim přemýšlet koho vezme do Duelu k nim. Samozřejmě, Ivana si tajně přála, aby měla k sobě někoho silného, stála na jeho straně a s jeho společnými silami Radima porazila. Ten je ale podle její teorie ovšem zdá se žena, vzal si přeci jen Marcelu. Holky pak kvičely a skákaly, že musí společnými silami Radima porazit. Kdyby tak věděly, že se vrátí jen jeden jediný člověk. No a pak to zase začalo. Pomlouvání Radima ve velkém. "Vzal si Georginu, protože věděl, že se s ní vrátí," vyčítala mu Marcela. Aaaaaaa, hra, hra, HRA! A samozřejmě Marcela taktně zapomněla, že si i Ivana vzala Juliho, protože chtěla někoho, s kým se vrátí! Že Radima se ve svém prvním Duelu bála. To je ÚPLNĚ TO SAMÉ! No ne? Nesouhlasíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama