Fan web Vyvolených

Prepni.cz:VyVolení 3 dostávají 40 000 týdně!

9. listopadu 2007 v 17:29 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení 3 dostávají 40 000 týdně!Marcela nikdy nezapírala, že když pije, tak pořádně. Ve včerejší rekapitulaci to předvedla. Opila se, spala na zemi, střídavě brečela a smála se. A Ivanka jí sdělila, že má problém - je alkoholička.

Úvodem článku jsme shrnuli uplynulé dění ve Vile VyVolených - Nových hrdinů. O tom, co se děje, jistě víte. Každé úterý se dávají palce, ve čtvrtek se vybírají soupeři, v sobotu je Duel a někdo vypadne. Tak to půjde až do okamžiku, kdy ve Vile osiří tři soutěžící. A jeden z nich se může těšit na báječné ceny a miliony v hotovosti. Kdo by to mohl být? David, Dominik, Juli, Milan... Otazníků je mnoho, odpovědí zatím pramálo. Co se nám ovšem podařilo zjistit, VyVolení za svou účast ve Vile dostávají pěkné peníze!
"Už v minulých řadách VV dostávali od Primy peníze," prozrazuje pro Přepni.cz náš zdroj. "Tehdy se jednalo o nějakých 500 korun denně. Teď to v součtu vychází na přibližně 4 000 za týden pro každého soutěžícího." Jednoduchá matematika ukáže, že ten, kdo bude ve Vile například 20 týdnů, získá krásných 80 000Kč!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama