Fan web Vyvolených

Ožralý Dominik – MLÁTIL do nábytku!

6. listopadu 2007 v 15:53 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Ožralý Dominik – MLÁTIL do nábytku!Dominik se už několikrát předvedl svými šílenými výstupy, většinou byly ale směřované na Růženu. Ta už je z Vily dávno pryč, ale ve včerejší rekapitulaci to Dominika znovu popadlo.

Bio den, takové téma měli VyVolení předevčírem. Hned zrána je probouzel učitel aerobiku a předcvičoval s nimi sestavy, pak jim přišly zásoby a všechny byly bio, a než učitel aerobiku odešel, naučil všechny hlášku: "Žijeme zdravě, žijeme bio!" Taková menší skrytá reklama na zdravou výživu. Dali něco výrobci biopotravin televizi Prima? Příchodem cvičitele ale den zdaleka neskončil. Než se všichni vzpamatovali, ve Vile byl také bývalý moderátor z Prima vařečky a známá dietoložka ze Jste to, co jíte, které měl být ukuchtěn bio oběd. VyVolení byli rozděleni do dvou týmů a dietoložka poté vybrala tým vítězný. Tím se nakonec stali Milan, David, Marcela a Ivana, kteří si ve Zpovědnici mohli zvolit svou výhru. Milan velmi chytře konstatoval, že by měli chtít pro všechny imunitu, ale to neprošlo. Marcela a Ivana si vybojovaly výlet někam ven, a protože výlet je jen pro dvě osoby, Milan a David je museli pustit.
A ještě jeden úkol měli VyVolení v rámci bio dne. Milan a Radim měli před ostatními předvést scénku hádky mezi klasickým zemědělcem a biozemědělcem. Úkol tak trapný a hloupý, že při jeho předvádění neusínali jen všichni VyVolení ve Vile, ale nejspíš i všichni diváci u obrazovek. Tss, předvádění scének. Jak ve školce.
Zbytek dne se už jen probíraly různé zajímavosti, hodně se popíjelo a Dominik běsnil. Například takový Milan měl velmi zajímavou konverzaci s Marcelou. "Oni se báli Dana, toho já jsem složil a oni se teď bojí mě," povídal. Marcela zase přemýšlela, koho by si asi vzala do Duelu, kdyby byla při dnešním Zúčtování vypalcovaná. "Radim je teď na mě hodnej, spíš si vezmu Julka." Jinde zase probírali ostatní Juli a David. Bavili se o tom, kdo si myslí, že je ve Vile největší taktik a kromě standardních jmen jako Milan nebo Radim padla i zcela nová. David si myslí, že takticky hraje také Marcela (s čímž Juli samozřejmě ihned souhlasil) a Juli zase Honza, který si pomalu dělá u všech zadobře.
To nejdůležitější z celého dne se ale dělo jinde - začalo to v sauně. Dominik a René si tam přinesli lahvinku tvrdého (podle barvy bych si tipoval Ferneta) a začali popíjet. "To chceš vypít celou lahev?" ptala se René Dominika, který jí na to jen přikývnul. Zda se jim to podařilo, to jsme neviděli. Ale na to, jak se pak Dominik motal, toho vypili nejspíš docela dost. Tak moc, že ztratil všechny zábrany, a začal se neustále sápat na René a mít na ní nemravné návrhy (šeptané do ouška, abychom je raději neslyšeli). Dominikovi ovšem očividně seance v sauně nestačila, takže ještě popíjel ve Vile (víno a bechera, nikoliv kombinované), no a výsledek byl takový, že se ožral jako doga. Motal se po Vile, mrskal s ovladačem od klimatizace (a rozbil ho) nebo vařil svačinku. Asi jako pejsek a kočička, tedy že do obrovské mísy naházel všechno, co našel po ruce.
Když už měl potom vaření dost, napustil si vanu a válel se v ní tak, že to skoro vypadalo, jako by tam chtěl spát do rána. Vytáhnout se ho tedy snažila René, ale Dominik vylezl, až když tam přišel Radim a zeptal se ho, co tam proboha dělá a co blbne. Dominika v tu chvíli chytil amok, začal agresivně vřískat a mlátit do dveří a neustále opakoval jednu větu. Tak bizarní v tu chvíli, že vlastně ve výsledku vypadal zase směšně: "Napouštím si vanu, tak co?!" vyřvával a mlátil do věcí. Opravdu zvláštně směšné. Když pak skončila tahle epizodka, přišla další. Dominik sám v koupelně, brečící. Ani jsme neviděli konec, zda se dostal vůbec do postele. To bude probuzení...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama