Fan web Vyvolených

Online zpravodajství z Vily: 9.11.2007

9. listopadu 2007 v 18:06
Hezký večer!I dnes pro vás máme Online zpravodajství z Vily.Je sice už pozdní večer ale i tak vám ted budeme přinášet Online zpravodajství.POZOR: Online zpravodajství z Vily je vždy AKTUALIZOVÁNO jen když je zrovna přítomen redaktor našeho servru a pokud je redaktor našeho servru zrovna přítom v administraci webu tak Online zpravodajství neustále aktualizujeme!
20:21-Tak to je pro dnešek z Online zpravodajství vše!Zítra vás tady čeká opět plno aktuálních informací o VyVolených a nezapomente na dnešní rekapitulaci začíná 21:10!S pozdravem Šéfredaktor webu Roman.
19:00-Hezký večer chci vás jen upozornit, že připravujeme anketu ,takže už za chvíli budete na tomto webu moci hlasovat tak si určitě počkejte stojí to za to!A i nadále sledujte Online zpravodajství z Vily!
18:57-Ve Vile se hraje pantomima.
18:37- Ve vile panuje poklidná atmosféra ,ale do pozdní noci je ještě daleko.......
18:20- V této chvíly se ve Vile debatuje o dopisech ,které dostali od svých blízkých...Je to zajímavá debata.
18:16- Dnes vás u Online zpravodajství z Vily vítá šéfredaktor webu Roman.Máte se na co těšit i dnes vám budeme přinášet Online zpravodajství z Vily VyVolených!Takže nikam nechodte a sledujte Online zpravodajství z Vily na tomto servru!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama