Fan web Vyvolených

Online zpravodajství z Vily: 2.11.2007

2. listopadu 2007 v 20:49
Hezký večer!I dnes pro vás máme Online zpravodajství z Vily.Je sice už pozdní večer ale i tak vám ted budeme přinášet Online zpravodajství.POZOR: Online zpravodajství z Vily je vždy AKTUALIZOVÁNO jen když je zrovna přítomen redaktor našeho servru a pokud je redaktor našeho servru zrovna přítom v administraci webu tak Online zpravodajství neustále aktualizujeme!
00:05-Přeji všem dobrou noc a zítra se opět těšíme u Online zpravodajství z Vily!Dobrou noc přeje Roman.Ps:Upozornujeme ,že připravujeme článek kde se dozvíte více o včerejší noční Show ve které byl hostem Martin Hranáč a přes telefon byl do studia přepojen Tony.Ještě dnes budete vědět víc.Dobrou noc!
23:50-Ve vile panuje klidná a pohodová atmosféra...Je to klid před bouží?
23:47-Noční Show právě končí.Hostem byl účastník druhé řady VyVolených Martin Hranáč a také byl do studia přepojen Tony a tito dva pánové si vyříkaly své spory v příjmém přenosu.....Více již brzy na našem servru!
23:21-Právě začla Noční Show
22:12-Právě začíná Rekapitulace s Mírou Hejdou.
22:05-Už za okamžik začíná Rekapitulace s Mírou Hejdou.
21:57-Ve Vile se hovoří a zítřejším Duelu......
21:13-Za hodinu nezapomente sledovat Rekapitulaci s Mírou Hejdou a hnec po ní startuje Noční Show.Určitě se dívejte a také zůstatne na našem servru a sledujte Online zpravodajství.
21:06-Ve Vile se peče buchta.......Tak uvidíme jestli se jim například nepřipálí......
20:53-Přeji Hezký večer!Z redakce našeho servru vás zdraví Roman a dnes vám budu až do pozdního večera přinášet Online zpravodajství z Vily!Takže nikam nechodte a budte tady semnou až do noci a dozvíte se víc o VyVolených a taky to co se děje v daném okamžiku ve Vile!Připomínám také email naší redakce: web-vyvoleni3@centrum.cz čekám na vaše dotazy připomínky......Tak pište a od této chvíle tady budu psát Online zpravodajství z Vily až do pozdní noci.....Máte se na co těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama