Fan web Vyvolených

Nancy: Za VyVolené jsem hrozně vděčná!

28. listopadu 2007 v 15:48 | Roman Piprek |  Z tisku
Nancy: Za VyVolené jsem hrozně vděčná!Čokoládová kráska, která se ještě nedávno pokoušela ve Vile o 11 milionů korun, je na tom ze všech odpadlíků nejlíp. Kšeftů má až nad hlavu a za poslední měsíc byla už dvakrát v cizině!

Modelka Nancy Johannes (30) je šťastná. Hlavní cenu si sice ze třetí série VyVolených neodnesla, zato má však pracovních zakázek tolik, že by se v penězích mohla koupat. "Nikdy v životě nebudu litovat, že jsem se do soutěže přihlásila," netají se.
Nancy už prvoplánově do Vily nešla za vítězstvím, ale jak tvrdila, za slávou. "Chci si trochu provařit obličej, abych měla lepší pozici v šoubyznysu," vysvětlovala s tím, že každý den ve Vile je pro ni proto cenný. A moc dobře věděla, co říká!
"Od té doby, co jsem vypadla, mám nabídek na práci jako nikdy v životě. Jsem naprosto šťastná," pochlubila se s tím, že jako exVyVolená zvýšila svou cenu. Nyní se její honorář za jedinou přehlídku pohybuje v tisících a ne ve stokorunách.
Nancy je navíc spokojená i po psychické stránce. Dobře dopadlo rozvodové řízení s jejím exmanželem, ze kterého se jela zotavit za kamarády do Londýna. Minulý týden byla zase s milencem lyžovat na Slovensku. "To jsem celá já, pořád někde lítám," směje se. Nancy, nezbývá víc než závidět! www.pikant.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama