Fan web Vyvolených

Nancy : „Jsem na chlapy, žádná lesba, věřte mi!“

6. listopadu 2007 v 16:23 | Roman Piprek |  Z tisku
Nancy z VV3: „Jsem na chlapy, žádná lesba, věřte mi!“Čokoládová kráska Nancy Johannes (30) se rozpovídala o pocitech, které zažívala ve Vile. A přihodila i pár intimních informací!Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz Celý článek!

Nancy, jaké je to být zpátky venku?
"Skvělej pocit. Kdyby někdo přišel a řekl "Nancy, pojď zpátky do Vily", nejdu ani omylem, jsem šťastná venku."
Co tě ve Vile nejvíc překvapilo?
"Já jsem předchozí řady Vyvolených zas tak moc nesledovala, ale určitě mě překvapilo to, jak je to malé. V televizi to vypadá hrozně obrovský a ve skutečnosti je to hrozně maličké. Díky tomu je tam pak nemožné od těch ostatních utéct. Ti lidé tam prostě jsou a budou, dokud ty nevypadneš (smích). Proto já jsem to třeba řešila tak, že jsem se zabarikádovala a měla prostor jenom pro sebe, protože to prostě nešlo jinak vydržet."
Jak vnímáš "hraní" ve Vile? Přetvařují se lidi hodně? Jde tam bez toho vůbec fungovat?
"Já si myslím, že hraní, pokud to bereme jako přizpůsobování se okolí, je v té Vile naprosto nevyhnutelné. V tom případě jsme určitě hráli všichni. Já jsem třeba docela adaptivní člověk, a abych to tam přežila a vnikla do toho prostředí, tak sem se mu musela přizpůsobit. Chovala jsem se jinak, protože jsem kolem sebe měla lidi, který mají vlastní hlavu a který jsem pořádně neznala."
Je pro tebe lehké vplout do naprosto cizího kolektivu, anebo to byla zkouška?
"Rozhodně to byla zkouška toho, kolik vydržím. Umím žít s lidma pod jednou střechou, aniž bych si třeba s nimi rozuměla. Byla to cenná zkušenost do života."
Kdo tě tam nejvíc příjemně překvapil?
"Milan tím, že má smysl humor, který každý chápe a rozumí mu, a Ivanka tím, že postupně začala mít větší sebejistotu, začala se víc projevovat a cítit lépe v tom prostředí ve Vile."
Nevím, jak tebe, ale mě osobně trochu tahá za uši, když někdo po týdnu říká, jak má všechny hrozně rád. Co myslíš, může v tom prostředí zatíženém soutěží vzniknout skutečné přátelství?
"Dá se tam podle mě najít to, že budeš mít k někomu blíž. Takový ten začátek nějakého přátelství. Ale jenom začátek, skutečné přátelství se ukáže tehdy, jestli se budeme vídat i mimo Vilu a jestli si i venku budeme mít co říct. Podle mého se skutečný přátelství nedá vytvořit za tak krátkou dobu, ale souznění asi jo."
Zatímco jsi byla ve Vile, hodně se toho o tobě začalo řešit, mimo jiné tvé nahrání desky s Robertem N., že prý toho hrozně lituješ a že tam prý bylo i nějaké vydírání. Je to pravda?
"Tohle vůbec není pravda, to si zas někdo podle potřeby upravil, co jsem řekla. Pro mě naopak byla spolupráce s Robertem velice příjemnou zkušeností. Když jsme nahráli to cédéčko, tak jsme pak s těmi písničkami vystupovali po klubech a diskotékách a já jsem si to hrozně užívala. Vzešla z toho dobrá spolupráce, trochu jsme se tím i proslavili a jako duo jsme si opravdu nemohli stěžovat na nedostatek práce. Tahle spolupráce trvala rok a i teď jsme ochotní klidně někam společně vyrazit, takže to rozhodně není pravda, že bych s Robertem měla nějakou zlou zkušenost."
Co říkáš na to, že máš přítelkyni?
"No, když sem tohle poprvý zjistila, tak to jsem byla dost překvapená a zmohla jsem se akorát na "prosím?" (smích). Tahle údajná přítelkyně i prý někam volala a mluvila o mně, takže já osobně bych tu holku fakt moc ráda poznala, protože o ní vůbec nevím, tak aspoň jestli je hezká (smích). Každopádně lesbička opravdu nejsem, mám ráda chlapy."
Ty jsi v noční show řekla, že jsi vdaná, což všechny docela zaskočilo. Proč ty tajnosti?
"Když jsem šla do Vily, byla jsem připravená na to, že noviny na mě vytáhnou úplně všechno, co jsem udělala i neudělala. Takže já jsem ani nečekala, že by něco takovýho nevyšlo na povrch. Co já vím, tak se o mém manželství hodně mluvilo tak před třemi lety. Navíc už se poměrně dlouho rozvádím, takže pro mě je to uzavřená kapitola. Možná jsem to měla říct, jak to je, ale já jsem si myslela, že už se to dávno ví. Asi to teď někdo bere tak, že jsem to chtěla ututlat, ale já s tím člověkem mám krásný vztah, jsme dobří kamarádi, fandil mi, stál za mnou, akorát to manželství nám prostě nevyšlo. A jsem moc ráda, že nám to nebrání v přátelství."
Ty nejsi rodilá Češka, jak jsi vlastně přišla do Čech?
"Já jsem vyrůstala v Angole v uprchlickém táboře, což je země nad Namibií. Byla válka, mě bylo 7 let, žila jsem tam od tří měsíců a bylo to hodně těžký. Do Čech jsem se dostala tak, že vznikla spolupráce se socialistickými zeměmi, aby nám pomohly a bývalé Československo pomáhalo taky. Já jsem byla jedno z padesáti dětí, které odvezli pryč, abychom mohli studovat a poznali i něco jiného než válku. Ve čtrnácti jsem se musela na nějakou dobu vrátit do Namibie, ale celou dobu jsem myslela jen na to, jak přijedu zpátky do Čech. Česko je prostě země, kde se cítím doma a proto tu stále žiju."
Myslíš si, že tvé vyřazení hodně podpořilo i těch pár opileckých výstupů?
"Já si myslím, že určitě na mě někdo díky tomu kouká stylem "ježiš, ta nezvládá situaci a jediný její řešení je, že se opije", ale lidi si neumí představit ten nátlak na psychiku, když jste 24 hodin 63 dní s cizími lidmi v uzavřeném prostoru a není kam se schovat. Mně tam chyběli lidi, kteří by mi ukázali, že mě mají skutečně rádi, někdo, kdo by mě pohladil a potěšil. Láska mi tam chyběla a ti lidi, co by mi jí dali, byli venku a mně se hrozně stýskalo. A k tomu ty hádky a ta pozornost od lidí, od kterých o to naopak nestojíš. Bylo toho na mě prostě moc, tak jsem se napila a já jsem diktátor, když se napiju, tak jsem opilá komandovala (smích). Ale já nikdy o sobě netvrdila, že jsem anděl!"
Přestala jsi vnímat ty kamery?
"Já je přestala vnímat už po čtrnácti dnech, ale člověk si jich tam nemůže nevšímat, protože vždycky, když někam jde, tak se to za ním otáčí, a jak jsou obrovský, tak dělaj hroznej hukot, to fakt nejde ignorovat."
Na netu se toho řešilo hodně, včetně tvé plastiky prsou. Co tomuhle zájmu říkáš?
"Já říkám, ať si každý myslí, co chce!" (smích)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama