Fan web Vyvolených

Milan už to nezvládá! BREČEL!

20. listopadu 2007 v 6:00 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Milan už to nezvládá! BREČEL!Na každého to ve Vile jednou přijde! Dokonce i na Milana, který vypadal, že ho nedokáže naprosto nic rozhodit. Kdepak. Uzavřený prostor, vypjaté emoce, všechno se to na něj navalilo!

Ve včerejší rekapitulaci se stalo hned několik zajímavých věcí. Ivana se vrátila z Duelu, zásadně porušovala pravidla, ale došlo jen k letmému napomenutí, a Milan poprvé zažíval ve Vile obrovský nával emocí, které ho naprosto odrovnaly. Vezměme to ale po pořádku. Sobota, den Duelu, Juli je ještě ve Vile a doufá, že se tam i vrátí. A proto stále hraje na tu svou "andělskou" notu, takže když mají spolu s Ivanou vymyslet VyVoleným originální budíček a Ivana na ně chce vylít kbelík s vodou, brání je. "To je moc brutální," říká. Inu, má přeci to velké srdce a andělská křídla. Andělé takové věci nedělávají. Místo toho vymysleli zábavnou rozcvičku. Po dvojicích se museli VyVolení nasoukat do pytlů a normálně cvičit. Nic zábavnějšího jsme dosud ve VyVolených neviděli! Ba ne, lžu. Nuda k umření.
Protože měl Juli poslední den ve Vile, muselo se z jeho škaredé osobnosti projevit všechno. Jeho "andělského" chování jsme už byli svědky a na řadě samozřejmě bylo pomlouvačské chování (kterého jsme si za dobu jeho pobytu užili vskutku dosytnosti). "Ta Ivana je hnusná, chtěla vás všechny polít vodou," stěžoval si ostatním, když byla Ivča kdesi pryč.
Samozřejmě, probírat se opět musel vztah Dominika a René (bez toho si už nelze představit rekapitulaci VyVolených). Tentokrát ale nedocházelo ani tolik k provokacím, popichování a srandičkám, ale René se v soukromí vážně ptala Radima, zda si myslí, že je špatné to, co má ona s Dominikem. "No, dobré to není," odpověděl jí. "Ale třeba divákům se to líbí." A mně se líbí, jak Radim bere všechno, co se ve Vile děje, čistě z hráčského hlediska. Je jedno, co si o tom, že si René něco začala s o 11 let mladším klukem, bude myslet její rodina. Důležité je, že jí to přidá pár kladných bodů u diváků a má opět větší šanci stát se vítězkou. Jo, Radim, to je hráč. René ovšem možná začíná tak trošku pochybovat o tom, do čeho se to vlastně pustila. Když jí Dominik neustále pronásledoval a z legrace jí žádal o ruku, vypadala docela vážně rozhozená. "Mě tohle všechno uvádí hrozně do rozpaků a to, co teď říkáš, to dělá ještě mnohem horší," povídala Dominikovi.
Po slavném návratu Ivany z Duelu, kdy radostí výskala snad ještě tři hodiny poté, se ovšem staly asi nejdůležitější věci rekapitulace. Milan sice měl radost, že se nevrátil jeho úhlavní nepřítel Juli, ovšem stejně ho přepadla nějaká deprese. Ve Vile hrála hudba, Milan ležel na gauči a po tvářích mu stékaly slzy. Pak raději zabořil hlavu do polštáře a byl tak celou dobu až do noci. Když se ho ostatní ptali, co se děje, říkal věci jako že "už mě tu nebaví být sám sebou" nebo "jsem v pohodě, jen trošku unavený... životem". Zajímavě se ovšem chovala i Ivana, a zejména pak štáb. Ta totiž několikrát zcela zásadně porušila pravidla a jako trest následovalo... jenom pokárání z repráku? Nejprve si s Milanem snažila tajně vyříkat, kdo měl v Duelu kolik hlasů. Potom byla René na zahradě, nějací lidé na ní odněkud pokřikovali a hned tam přiběhla Ivana, aby se zeptala, kdo je ve VyVolených nejoblíbenější. Samozřejmě, další zásadní porušení pravidel. Jestli jí za to nečeká v úterý v přímém přenosu nebo už v dnešní rekapitulaci nějaký TVRDÝ trest, tak už ta jasná nespravedlnost a nadržování některým jedincům překračuje všechny myslitelné meze...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama