Fan web Vyvolených

Marcela v Duelu vyhrála o prsa!

25. listopadu 2007 v 16:05 | Roman Piprek |  Duel a Výzva
VyVolení - Noví hrdinové mají za sebou již druhý trojduel. Narozdíl od minulého takové Duelu, ze kterého se do Vily vraceli dva hráči, se tentokrát vrátil jen vítěz jediný - Marcela. Dva z VyVolených svůj boj o ceny v hodnotě jedenáct milionů korun prohráli. Do prvního horkého křesla usedla Ivana, která dostala v úterním Zúčtování od VyVolených nejvíce palců. Ta si ve čtvrteční Výzvě vybrala Radima, který si jako třetí soupeřku do trojduelu vybral Marcelu. Jeho volba pro něj byla osudná. Právě Marcela zaujala diváky nejvíce - i když i Radim může být na svůj výsledek pyšný. Vítězství mu uniklo jen o vlásek. Získal 31 054 hlasů, vítězná Marcela 32 916. Ivanu poškodilo příliš sebevědomé chování po minulém Duelu, od diváků dostala jen 8 302 hlasů.
Pozor:Přesné výsledky tohoto Truruelu najdete na našem servru v rubrice Duel a Výzva!!

neděli VyVolení vstupují do posledního týdne této reality show. Od pondělí čeká na soutěžící opravdu náročný poslední týden. Ve Vile jich zbylo pět a do sobotního finále mohou jít jen tři. Je tedy jasné, že bude opět trojduel s dvěma vyřazenými soutěžícími.
Schéma příštího týdne:
Pondělí - Zúčtování
Úterý - Výzva 1 a Výzva 2
Středa - Rekapitulace
Čtvrtek - Duel ve třech lidech
Pátek - Rekapitulace
Sobota - Finále
VyVolený týden čeká i čtenáře Bleskově. V pondělí se můžete těšit na chat s Radimem a Ivanou, ve středu uvítáme v našem horkém křesle moderátorku Terezu Pergnerovou, v pátek k nám zavítají další dva vypadlíci ze čtvrtečního trojduelu, v sobotu spolu s vámi prožijeme velké finále VyVolených, v dalším týdnu si budete moci zachatovat s vítězem i s těmi, kterým vítězství uniklo jen o fous.
Milan je připravený na jakoukoli situaci
A teď už k tomu, co jsme viděli během Duelu v rámci rekapitulace předchozího, tedy pátečního dne. Budíček byl tentokrát opět bez stresů a šoků, hlas Terezy Pergnerové jen opakoval "Vítězem VyVolených se stává..." a VyVolení si sami doplňovali svá jména. U snídaně spolu David s Ivanou vycházeli docela v pohodě a Milan opět prokázal, že je připravený na naprosto jakoukoli situaci. "To se mi tak líbí, že jste se sblížili, vy moji mazlíci," volal na ně ze svého oblíbeného masážního křesla. Když byl Davidem ujištěn, že vzájemné nepřátelství trvá, tak řekl: "Tak to jsem rád, že se to zase mezi vámi ztratilo a je to tak, jak to má být..."
Dívky volily Myšáka Vily
Jedním z hlavních bodů dne byla volba Myšáka Vily. Původní záměr byl jiný, úkolem měla být volba Missáka Vily. Jenže do písemného zadání úkolu se vloudila chyba a když VyVolení viděli, že mají volit "Misáka Vily", nějaké měkké i a scházející háček už neřešili. Prostě Myšák a basta. Nicméně disciplíny vypadaly stejně, jako když se skutečně volí Missák (nikdy jsem nepochopil, proč se nevolí Mister). Pánové se předváděli v plavkách, odpovídali na záludné otázky poroty a na každého z nich také čekala volná disciplína.
Ve volné disciplíně čekal na udatného Milana lítý boj s krvelačným krokodýlem
Radim ve volné disciplíně tančil na stole latinskoamerické tance, Dominik se zase na figurantce René pokusil demonstrovat, jakým způsobem projevuje něžnost k opačnému pohlaví. David zazpíval na veselou notečku (a výborně se trefil výběrem skladby, zpíval totiž "Na Pankráci", kterážto píseň nás poslední týden provázela v upoutávkách na Dannyho parťáky 2). No a Milan se rozhodl dokázat svoji mužnou sílu a přímo před zraky ohromených a vyděšených porotkyň se utkal s pravým a nefalšovaným plyšovým krokodýlem.
Dominik chtěl obětovat svůj výlet ve prospěch René
V podvečer přišel dárek pro "poslušné" VyVolené, tedy pro ty, kteří nebyli potrestáni za své přestupky. Čekal je výlet do divadla. Když Dominik zjistil, že by měl jet bez René, šel do Zpovědnice a žádal, aby se svého výletu mohl vzdát právě ve prospěch René. Neuspěl a tak se rozhodl, že bude stávkovat a nikam nepojede. To se ale zase nelíbilo Radimovi a tak do Dominika spolu s René hučeli tak dlouho, až ho k tomu doslova ukecali. René navíc chce, aby se Dominik choval jako zodpovědný chlap a aby byl dobrým vzorem pro její dceru Lucku (a jejich případné děti). Radim opět René popíchl s tím, že Dominikovi se určitě budou moc líbit Lucčiny kamarádky. Určitě víc, než ta banda chlapů, co se prý pořád motá okolo René.
Výlet na muzikál Miss Saigon si VyVolení užili, David byl unešený z Leony Černé
David, Dominik, Radim a Marcela tedy mohli dočasně opustit Vilu a jet na muzikál Miss Saigon. Byli unešeni jak z představení, tak z fanoušků, kteří po nich chtěli podpisy a nakonec se dostali i do zákulisí muzikálu, kde se setkali a opusinkovali s Tomášem Savkou a Leonou Černou. Radim už si při výletě vyhlížel nějakou náhradu za René. A David, ten byl doslova mimo z Leony Černé. Po návratu do Vily nemluvil o ničem jiném. Spokojený byl i Dominik, který se podepisoval jako o život a když se vrátil za René, ochotně skočil na její neskutečně originální kanadu - vyndané šprušle z postele. Bravo! To tu ještě za celé tři řady VyVolených nebylo!
Radim nesl svoji prohru velmi těžce
Takový byl rekap VyVolených. Jak dopadl trojduel už víme. Ivana nesla prohru docela s nadhledem, smála se ve studiu i v Noční show a i když vypadla pouhý týden před koncem, nic moc si z toho nedělala. To Radim je na tom jinak. Hodně skleslý byl už ve studiu. Vypadnutí ho hodně sebralo, zejména když viděl, jak málo hlasů mu stačilo k návratu do Vily. Při loučení se přes plazmu skoro nebyl schopen slova a i v Noční show byl pořád myšlenkami někde jinde a skoro nebyl schopný vnímat, na co se ho Diana ptá. Doufejme, že až v pondělí v poledne zavítá k nám do redakce, bude už v pohodě a odpoví vám na všechny dotazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama