Fan web Vyvolených

Marcela nechce kamarády, chce vyhrát!

28. listopadu 2007 v 19:53 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Marcela nechce kamarády, chce vyhrát!Prohlášení Marcely, které pronesla během přímého přenosu při další dvojité Výzvě, bylo opravdu nečekané. Sdělila všem, že si ve Vile nepřišla dělat kamarády, ale si že přišla pro výhru!

No neříkal jsem to včera? Včerejší dvojitá Výzva dopadla přesně tak, jak se čekalo, bez sebemenšího překvapení. René vyzvala Marcelu, která opět na každou větu Terezy Pergnerové dělala přitroublé "éééhm, ééééhm, éééhm" a Marcela potom vzala s sebou do Duelu Davida. Už už to tedy vypadalo, že vezme překvapivě Dominika, ale pak otevřeně přiznala, že přišla do VyVolených soutěžit a ne si hrát na kamarády (fakt to řekla! sympatické!). "Na to, že je sportovec, tak je tu úplně bez energie," zdůvodnila své rozhodnutí, ale proč si vzala Davida je úplně jasné. Jelikož přiznala, že žádné kamarádství ve Vile nepociťuje a hraje jenom o tu výhru, prostě se Dominika bála!
Je to vlastně úplně poprvé, co Marcela něco takového přiznala. Celou dobu tvrdila, že si to přišla ve Vile jen užít, že je tam pro zážitky. Kecka. Je tam pro miliony a všechno, co dělá, dělá proto, aby postoupila dál ve hře. Dokonce i její kamarádství ve Vile je nejspíš falešné, sama to víceméně řekla. Co si budeme namlouvat, ač mě jsou skuteční hráči ve VyVolených sympatičtí, většině televizních diváků nikoliv a Marcela nejspíš svým prohlášením v jejich očích značně klesla. Jakou oblíbenost má David, ještě ani rámcově netušíme, a že nejvyšší šance na výhru v TrojDuelu má René, to je snad jasné.
Díky bohu také za to, že se Prima rozhodla poslední týden VyVolených tak extrémně urychlit. V té Vile se totiž VŮBEC nic neděje. Těch pár VyVolených tak nějak zevluje, polehává, posedává, všichni se už mají více méně rádi, nikdo se nehádá, nikdo nemá příliš energie něco dělat. Po ránu dostali VyVolení za úkol svázat se dohromady lanem a po Vile se tak pohybovali celé dopoledne. Když chtěl někdo na záchod, museli všichni, když chtěl někdo k ledničce, musel ostatní přetahovat, stejně jako když chtěly René a Marcela na cigárko na zahradu. "Zítra už je palcování, víte to?" povídala René a kdyby tak věděla, že je to všechno čeká už večer. René mimochodem opět projevila svůj šestý smysl, na kamery totiž říkala, že má silný pocit, že bude vypalcovaná.
Z denního stereotypu VyVolené ještě trošku rozhodila zpráva, že je ve Vile den otevřených dveří a za skly jsou rodiny VyVolených. Takže jestli jim chtějí říct nějaký vzkaz, mají to udělat na zrcadla. Nikdo moc nevěřil, že by tam někdo ve skutečnosti byl (a opravdu tam nikdo nebyl), ale René s rodinou do skla mluvila tak nějak pro jistotu. Kdyby náhodou. Dokonce svým rodičům na zrcadlo v ložnici představovala svého nového přítele Dominika. "Dobrý den," povídal Domča stydlivě zrcadlu. Později byly tyhle dvě hrdličky v posteli, Dominik básnil, jak budou probíhat jejich společné zásnuby a René mu sdělila: "Miláčku, my máme souznění duší." Ach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama