Fan web Vyvolených

Honza z VV3: „Chlapi ve Vile? Ubrečení slaboši!“

14. listopadu 2007 v 11:54 | Roman Piprek |  Z tisku
Honza z VV3: „Chlapi ve Vile? Ubrečení slaboši!“A co holky? Líbily se mu? Vyřazený účastník reality show VyVolení Jan Paukner (26) nám prozradil spoustu pikantních drbů ze zákulisí.

Honzo, první otázka je nasnadě: Jak se cítíš?
"Výborně! Jsem rád, že jsem venku."
Opravdu ti to vyřazení ani trochu nevadí? "No, tak teď už s tím stejně nejde nic udělat."
Čekal jsi,že v Duelu s Milanem a Dominikem vypadneš? "Intuice mi to říkala už od čtvrtka. Já jsem byl možná takovej trochu tišší, ne takovej suverén, jako jiní tam. A měl jsem málo času se ukázat. Bylo to celkem jasný."
Kdyžzhodnotíšpobyt ve VyVolených - co ti to dalo, co ti to vzalo? "Katastrofa. Já jsem tam prostě přišel, šíleně jsem se vnitřně zabednil, ale brutálně, prostě, aby ty lidi na mě nemohli. Vytvořil jsem hrozný brnění a myslím, že se mi můj plán povedl, protože za těch 41 dní se tam do mého nitra nikdo nedostal. To byl účel. Totálně je zazdívat."
Proč? "Vždyť já jsem tam fakt nechtěl být! Prvních pár dní jsem nepřemýšlel o ničem jiným, než která zeď je nejnižší, abych odtamtud zdrhnul. Pak se mi to rozleželo a řekl jsem si, že se odtamtud dostanu jinak."
Cože? Pročjsi nechtěl do Vily? Vždyťtisíce lidí by pro tušanci vraždily! "Tam toho bylo víc. Našel jsem si holku, novou práci a přišel jsem o ni. Mrzí mě to. Byla to dobrá práce. Líbila se mi."
Tudížse nabízí otázka: Stálo to za to, přijít kvůli pár týdnům o práci, která by těmohlaživit i několik let? "Ale jo, stálo to za to. Nějakou medializaci, nebo to, co proběhlo, to úplně pomíjím. To nevnímám. Ale pro mě jako pro člověka to byla lekce. Cenná lekce."
A co ty a tvá přítelkyněEvička? Užjste se viděli? "Dneska se teprve uvidíme. Večer. A ani si nedokážeš představit, jak moc se na ni těším."
Vy jste se vlastněpoznali hrozněnarychlo... "No, bohužel jen pár dnů před VyVolenými. Bylo to v Plzni, na jedný diskotéce."
Dáváštomu vztahu naděje? "No jasně! Zatím to je moc dobrý! Teď se jí pokusím všechno vynahradit."
Hmm, to zní lákavě. Užse ti v hlavěněco rýsuje? "Ne. Já se nejdřív potřebuju vyspat. Já mám tak rozházenej režim, že teď, když přijdu na hotel, tak stejně neusnu dřív jak v šest ráno. Do té doby nezamhouřím oko."
Co byla tvoje motivace tam zůstat? Kromě vysoké pokuty... "Né, to o pokutách není. No, nevzdávat to. Prostě zpískal jsem si to sám, sám jsem se dobrovolně přihlásil, tak sám se z toho musím dostat. Hlavně tam nebýt za totálního zbabělce, jako jsou tam někteří z nich. Že tam pomalu pláčou na povel."
MyslíšDominika nebo Juliho? "Myslím víc lidí, než ty dva. Tak hodně lidí pláče kvůli věcem, který já prostě nepochopím. Holky budiž. Vy už to tak máte daný, že jste citlivější. Ale chlap, aby ve Vile brečel po črtnácti dnech, po měsíci, kvůli nějaké hovadině... Tam se dokážou ti chlapi tak rozlítostnit, že být já přítelkyně někoho z nich, tak tu televizi vyhodím z okna."
Aha. Takže narážíšna Radima? "No, René mu to řekla hezky. Tak citlivě. Ty s.... S tím se ztotožňuju. Radim je sr*** (směje se)."
Ty jsi do Vily vstupoval opožděněs odstupem několika týdnů. Jak těVyVolení přijali? Cítil jsi,že jsi zapadl mezi ně, nebo tomu bylo jinak? S Renatou sis přece rozumněl... "Ona byla ale taky jediná, která mě přivítala! Nikdo ostatní. Já když jsem tam přišel, tak zbytek byl v šoku. "Ježiš marjá. Další VyVolenej," četl jsem jim z tváře. Byl jsem pro ně problém."
Kdo ti nejvíc vadil? Juli? "Ne, Juli mi nevadil. On mi jenom vadí tím, jak se tam prezentuje, to je všechno. Ale on na to taky v každým případě brzo dojede. Není to ale tak, že bych ho nesnášel, nebo že by tu šlo o jinou negaci. Prostě já se kamarádím s úplně jiným druhem chlapů, to je vše. S chlapama, co se chovaj jako chlapi."
Většinu pobytu ve Vile jsi strávil s René. Rozuměli jste si, byli jste naladěni na stejnou notu. Jaký k ní mášvztah? "Pomohla mi do Vily, pomohla mi se aklimatizovat, protože já jsem tam fakticky nechtěl, a je to normálně kamarádka. Ale jinak musím říct, že se jí lidi ve Vile bojí a zároveň na ni žárlí. Skrz ten hasičák. Protože nedokážou vymyslet nic, co by ho předčilo. Tohle vidí jako středobod a okolo toho se to pořád točí. Ještě nikdo nepřišel s tím, aby to přeřachnul ještě víc. A přitom je to paradoxní. Ona z toho má chudák furt mindrák, protože si myslí, že dluží Primě 50 milionů za kamery."
Opravdu si to pořád myslí? "Furt! A opravdu vážně! Takže ostatní se ji snaží předčít a vymýšlejí psí kusy, ale marně. Já kdybych měl jenom říct, co všechno už jsem měl v posteli..."
Tak nás nenapínej! "Měl jsem tam všechno. Od hoven, přes tribitku, čabajku, česnek, tvarůžky, kafe, mouku, prášek na praní, aviváž a samozřejmě každýho obyvatele Vily. To je jasný."
Tak to se ti užpřestávám divit,že ses takčasto sprchoval! "No vždyť o tom to bylo. Proč si myslíš, že jsem tam furt chodil?! (smích)"
Ovšem Prima to přeháněla. Prezentovala tějakošampónka, který nedělá nic jiného, nežse jen celé dny sprchuje ačistí si zuby. A přestože se tam koupou každý den všichni, do sestřihůdávali jen tebe. Užsis to s nimi vyříkal? "Nevyříkal a ani žádný kroky proti tomu podnikat nebudu. Je to jejich krok a tečka. Já se od toho distancuju. Pravda je úplně jedno. Tohle je boj s větrnýma mlýnama. To nejde vyhrát."
Jako muž- jak bys zhodnotil holky ve Vile? "No, tak ani jedna tam nebyla, jako že bych řekl wow. Ale každá byla nějaká. Renata, Marcela i Ivana. Prdí na to, holky, na všechno. Večer se přežírají, prostě hrůza. A pak za mnou chodí stylem "já jsem snědla to a to, to je blbý, že? No, já jsem si to myslela," a nebo "Tys cvičil, jo? Hm. Já jsem necvičila. To je blbý, že? No, co už s tím. Mě se nechce." 41 dní jsem tohle poslouchal. (smích). Je baví tou diskuzí zabíjet čas, ale že by pro to něco udělaly, to ne."
Sledoval jsi včera sestřih? "Jojo, bylo to zajímavý se pozorovat v televizi, poprvé... Sám sobě jsem se v televizi moc nelíbil, ale jako show to bylo dobrý."
Ty jsi měl možnost jako exVyVolený zjistit,že Milan byl v sobotu absolutním vítězem. Vyhrál s obrovským rozdílem hlasůa zdá se,že vyhraje i celou soutěž. Co na toříkáš? "Že máš pravdu. Milan má opravdu silnou podporu lidí venku. Nevím. Nebudu říkat nic. Něco tam je, že jo. To není jen tak, mít tak obrovský rozdíly. Ale já mu to přeju. Zrovna on je člověk, který by si to podle mě zasloužil. Dokáže pobavit nejen sebe, ale i lidi ve Vile a lidi venku. Má sice svérázný způsob humoru, to je pravda, ale jeho způsob mě vždycky bavil. Za celých šest týdnů jsem za ním ani jednou nebyl, že by přestřelil nebo tak. Furt sice balancuje na hraně, ale jinak je to jeho způsob a já ho beru." Celý nášrozhovor miříkáš: "Nechci jmenovat, neboříkat..." Proč? "Nechci nikoho špinit, že jo."
Není to třeba tím,že si nechávášotevřená vrátka, abys s nimi neměl problém, ažse třeba potkáte? "Takhle: Já splním nějaké své závazky a povinnosti, které mám, a tím pro mě celí VyVolení končí. Protože jestli se venku chovají byť jen z jedné třetiny tak, jak se chovali ve Vile, tak nemám důvod se s nimi scházet. Mám svoji rodinu, svoje přátele. A tohle není moje krevní skupina. S Renatou jsem se bavil, protože mi prostě nějakým způsobem usnadnila ten příchod do té Vily a byli jsme nějakým způsobem podobně naladění, z ostatních jsem si jako klíště bral jen to, co jsem potřeboval."
V Noční show Dominik prozradil DianěKobzanové,že i kdyžto nesmíte, po Duelu si vždyříkáte, kdo měl kolik hlasů. Abyste tím ostatní soupeře zastrašili. Je to pravda? "Neměl bych to říkat, ale pravda to je. Tam spousta lidí má takovou taktiku. Byla tam jedna taková slečna (Nancy - pozn.red.), už tam taky není, taky měla podobnou taktiku, že neustále vyprávěla, že má silnou podporu venku a tak dál. A jak dopadla... Ovšem zkusila to!"
Teďkdyžse podívám na tvoji situaci: Nemášpráci, mášnálepku VyVolený... Co s tím budešdělat? "Všechno, co se s tím dělat dá. Sehnat si práci pro mě nebude zas takovej problém, s penězma nemám problém, no a číslo jedna je teď u mě v první řadě moje rodina."
Počkej, každý mi tu vypráví,že doufá,že teď, kdyžje ´známý´, chce hrát ve filmu, v reklamě... A ty by ses znovu oblékl do montérek a hurá opravovat auto? "On si každej myslí, že ho všude čekají s otevřenou náručí? Fakt, jo? A oni si myslí, že se něčeho dočkají? Já nebudu čekat, abych seděl čtrnáct dní, měsíc, dva měsíce na zadku a čekal. To nechci. Tak to si fakt lehnu radši pod to auto a budu makat. Pak, pokud někdo přijde s nabídkou, pojď dělat to nebo ono, pak řeknu OK. Protože až se vrátím, tak spravovat auta budu vždycky umět."
Několikrát si zažil poduelovou atmosféru ve Vile. Jak bys ji popsal? Uleví se vám, nebo je to opravdu ve znamení toho smutku? "Ten smutek je spíš taková tradice. Ne, že by to bylo vážný. Nějaký emoce tam jsou, ale nic velkýho. Ty lidi ví, jak to probíhalo v těch řadách předtím, tak automaticky už jedou a jedou. Mají to naučený. Oni se chovají, jako by ten člověk umřel. Ale proboha, vždyť ten člověk jde domů! Takže já jsem jako chodil s kamenou tváří, ale ať se nikdo nezlobí, ale já jsem to fakt neprožíval. Protože mě to přijde tak slabošský, že někdo odejde po čtrnácti dnech a celá Vila - eee - smutek!"
Takže si myslíš,že i René stesk po tvém vyřazení hrála? "Já jí věřím, jako že jí to bylo líto. Myslím si, že bych poznal, kdyby na mě hrála nějakou blamáž. To bych určitě viděl. Já mám René rád." Zdroj fotek: Tv Prima Zdroj článku: www.pikant.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama