Fan web Vyvolených

Diana Kobzanová domluví exVyVolené Georgině nová prsa!

4. listopadu 2007 v 6:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Diana Kobzanová zvládá mezi moderováním i modeling.Když byla exVyVolená Georgina hostem v Noční show Diany Kobzanové, probraly spolu také věci, které Georgina plánuje do budoucna. Diana se Georgině sama nabídla, že pokud bude uvažovat o plastické operaci prsou, tak jí doporučí svého doktora.

"Tento večer je nezapomenutelný. Měla jsi nějaké ohlasy od rodiny?" ptala se Diana Kobzanová na reportáž, kde se Georgina odvázala a nahá běhala s klukama okolo bazénu. Dokonce udělala i několik stojek, při kterých zřejmě zapomněla, že na sobě nemá ani kalhotky.
"Od rodiny samozřejmě nějaké ohlasy mám, ale hlavně na to reagujou diváci, kteří se mě také ptají, jestli uvažuji o plastické operaci prsou," odpověděla Georgina, kterou malá prsa velmi trápí.
"Já mám podprsenku nulku, ale to neznamená, že mám i prsa nulky. Pod tou podprsenkou se totiž skrývají minus jedničky," vysvětlovala často Georgina ve Vile.
"Pokud budeš chtít podstoupit plastiku, tak ti mohu doporučit skvělého doktora," reagovala Diana a letmo přejela očima po svém, dnes již bujném, poprsí.
"Díky, a jak tak koukám, musím uznat, že odvedl skvělou práci," dodala pochvalně Georgina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama