Fan web Vyvolených

Dan z VV3: Už nejsem vyhazovač, budu PAN moderátor!

9. listopadu 2007 v 17:46 |  Z tisku
Dan z VV3: Už nejsem vyhazovač, budu PAN moderátor!Někdejší vyhazovač z diskotéky má ve své kariéře jasno. Opustil práci v ochrance, věnuje se sportu, ale chtěl by se živit moderováním. "Dělat moderátora byl sen asi každého, kdo vylezl z nějaké reality show. I já bych se tomu chtěl věnovat," řekl Pikantu exVyVolený Dan Holovský (25), který se po boku zkušené Evy Aichmajerové (28) v pražském klubu Solidní nejistota zhostil moderování slavnostního vyhlášení soutěže Gaystars 2007.

"Nemoderoval jsem poprvé, ale byla to moje první akce v tom, že jsem moderoval ve dvojici. Už mám pár akcí za sebou," culil se blahem Dan. "Baví mě to a taky je to pro mě zajímavá zkušenost, chtěl bych se v tomto směru dál rozvíjet. Dokonce jsem měl i nabídku do r rádia, ale tam to bylo časově náročné, protože se, stejně jako před vstoupením do Vily, věnuju kickboxu," dodal Dan s tím, že kickbox je zatím hlavním zdrojem jeho příjmů a také už má za sebou natáčení jedné reklamy.
Na vyhlášení Gaystars, tedy soutěže o to, která česká osobnost nejvíce přispěla k popularizaci homosexuálů v Česku, Dan Holovský své přítelkyni z Vily - Veronice Fasterové přímo na pódiu vyznal lásku. Jejich vztah je tedy stále aktuální a vypadá to, že se jen tak nerozejdou.
Mužem, který za rok 2007 nejvíce přispěl k popularizaci homosexuálů, se stal Honza Musil, z ženských řad se na první místo probojovala zpěvačka Bára Basiková, druhé místo obsadila moderátorka Lajla Abbasová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama