Fan web Vyvolených

Blesk.cz:NeVyVolený Juli: Bez Niky jsem byl troska!

21. listopadu 2007 v 15:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Do Blesku doprovodila Juliho přítelkyně NikyJuli, který se stal prvním obyvatelem Vily, prozradil, komu přeje výhru a co ho v soutěži dostalo nejvíc do kolen.

Juli,ty a Dan, Radim a spol., přišli jste do vily jak největší drsňáci a už po pár dnech jste plakali, jak se vám stýská po blízkých. Myslím si, že jste se zachovali jak ženské, co ty na to?
Korn
Dobrý den vám všem přeji a můžeme to rozjet :)
Ahoj, nevím, asi na to mám jiný pohled. Spíš jsme si až tam uvědomili, že budeme odloučeni delší dobu od rodin, přátel a partnerů.

Zdravím Juli, je škoda že si vypadol, ale podľa mňa viacmenej to bola aj tvoja zásluha (nič v zlom).Ak si teraz spätne pozrieš zábery na začiatku vyvolených bol si podľa mňa jeden z favoritov tejto súťaže, ale hlavne ti poškodili tvoje monológy výčitiek(keď si bol sám) pred kamerami na niektorých vyvolených , pritom si nevedel kto je ako silný a ako ten monolog vplýva na divákov (fanúšikov jednotlivých vyvolených). To sa mohlo prejaviť aj do konečného hlasovania v súboji s Ivanou. ČO si o tom myslíš JULI ?????
Janko zo Slovenska
Ahoj, no, určitě mi to uškodilo, ale na druhou stranu bych přál těm lidem si vyzkoušet, jaké to je, když si nemůžete s nikým pořádně popovídat. Nakonec je člověk rád, že řekne svůj názor do větru. Určitě jsem se nesnažil sdělovat svůj názor lidem venku. Lepší, než se tam věčně hádat, je prohodit pár slov do prázdna .)

AHOJ JULI PROC MYSLIS,ZE JSI PROHRAL S IVANOU??
Andrea
Ahoj, určitě mi uškodilo to, jak jsem pořád něco komentoval. Lidem se asi líbilo víc to, že tam někdo někoho provokuje, porušuje neustále pravidla atd.. Já to nějak neřeším :). Někdo vypadnout musel.

Co ti dal pobyt ve vile, jaké zkušenosti a co bylo ve vile takového, na co nikdy nezapomeneš?
mirek
Určitě to, jak René bouchla hasičák :) LOL...dalo mi to hodně síly do života a zkušenosti především.

Tak Juli, pověz nám,jak je to s Tvou vírou. Víš Ty vůbec, že před jídlem se neříká Otčenáš??? Nejvíc nechutné bylo, jak jste se všichni modlili před jídlem. Víra je velice intimní záležitost...
Tery
Ahoj :) :). Hele, my jsme se na tom shodli všichni. To nebyl můj výmysl, a to, že jsem to já předříkaval :) Neblázněte :):), za to přece nemužeš člověka odsoudit. Pro vás venku se to zdálo být jako blbost, ale nám se to líbilo.

Ahojky Juli! Chtěla jsem se zeptat,jestli máš icq a jestli bude pořád platit ten e-mail JuliC.vyvoleni@centrum.cz.......Katka z Bruntálu. PS.:ODEPIŠ mi pls na e-mail KackaKr@seznam.cz
Katka z Bruntálu....:-))) ¨
Ahoj, email určo pořád funguje. A ICQ :) Niky mi to zakázala :):)

jsi ubohej, choval ses jak rozpatlanej fracek, kterej umí jen plakat. Podle mě jsi horší než malí dítě, nechápu, že s tebou i nadále je ta tvoje Niki, já být ní, tak se na tebe vykašlu po tom, co jsi ve vile předváděl, obdivuji ji
tut
Věř mi, že já ji taky :)

Ahoj Juli.Ve vile to vypadalo,že jsi ztratil víru,že je Tvoje Niky s Tebou.Jak je to venku ?Všechno dobrý ???Já Ti to moc přeju .Měj se fajn a ahoj
Šárka
Ahojky, teď tu sedíme spolu a je nám fajn. Jen špatná shoda okolností a moje domýšlivost mě dohnala k unáhleným závěrům.

Ahojky Juli, otázku ani nemám, mám však stejně starého syna, jako jsi ty. Stejně se obléká, stejně vypadá a i povahově jste stejní. Po celou dobu jsem Ti fandila, neboť jsi velice inteligentní kluk. Nic si z toho nedělej, Ty se v životě neztratíš, což se nedá říci o velice jednoduché Ivaně. Přeji i s Nikolkou mnoho úspěchů v životě. Měj se a ahoj.
Iva
Moc děkujeme :)

musi to bejt sileny - zavrenej, bez knizky, bez muziky, bez filmu, s dalsima omezenima ale silenejsi je se vubec do neceho podobnyho prihlasit udelal bys to jeste nekdy?
marek
Ahoj, už bych se nikdy do něčeho podobného nepřihlásil, ale kdybych mohl vrátit čas, šel bych do toho znovu. Jen bych chtěl vědět, že s Niky bylo vše OK, protože to mě trápilo nejvíc. Když jsem jí viděl ve studiu, byl jsem to zase Já - starý Juli.

Proč ses choval ve vile, jako nejvetší hlupák?Dělal si ze sebe chytráka, přitom si hloupý.
Daryna
Víš, to je věc názoru. Tobě přijdu tak, někomu jinak.

Ahoj Juli, jseš hrozně pěknej chlap, na Vyvolené jsem se dívala víceméně kvůli tobě, teď už je to o ničem...máš nádherný tělo, zkrátka tě žeru :-). Je možné tě potkat v nějakém pražském klubu?
Mája
Ahoj, děkuju za komplimenty. V brněnských zcela určitě.

Ahoj Juli a Niki,šla by někdy niki do vyvolených ,dovolil bys jí to nebo bys ju od toho odrazoval?
Hanča
Ahoj, zrovna tu sedíme spolu, takže ti můžu odpovědět přesně. Nikdy by do ničeho takového nešla, takže odrazovat ji vůbec není třeba.

tak jak je to stou tvou orienteci a nemel bys nosit pořad ty čepice zachvili ti přehazovačka stačit nebude tapleš už je značna ale když se pomodliš tak vlasy třeba zase narostou
kata
:D:D:D:D:D LOL bych se musel modlit od rána do večera.

Ahoj Juli, jsi moc fajn kluk, doufám, že vám to s Niki klape a bude klapat, přeji hodně štěstí a kdo myslíš, že vyhraje VV3 a co říkáš na vztah R+D+R, mě přijde, že Radim René má stále rád a René ztrucu flámuje s Dominikem. Nehodí se k sobě
lucika
Ahoj, myslím si, že karty jsou už dávno rozdané, tzn. Milan :). Na to se musíš optat jich, já do toho nevidím.

kdo myslíš že bude dnes zučtovaný tvuj tip
denisa
RADIM, MARCELA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama