Fan web Vyvolených

VyVolení se už zase hádají!

24. října 2007 v 16:00 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Už se zase hádají!Ve Vile nevydrží klid jediný den! Roste "ponorka", bují emoce a každého obyvatele dokáže rozhodit i úplná maličkost, nad kterou by venku mávnul rukou. Vila je prostě hrozně zvláštní místo.

Nedělní den, ze kterého byla včerejší rekapitulace, začínal hodně pomalu. VyVolení sice měli budíček (představovalo ho pár již probuzených jedinců, kteří měli ostatním zazpívat), ale nikomu se nechtělo moc vstávat a tak se štáb rozhodl, že odmění ty, co jsou vzhůru, zatímco zbytek ať si leží. Probuzení VV tedy měli na zahradě diskotéku, ale nesměl na ni vstoupit nikdo z v té době spících. Samozřejmě, jakmile polehávající René zaslechla ze zahrady hudbu, ihned se k ní vrhla, což znamenalo, že v tu ránu tam přestala hrát. A jak už všichni René známe, neustále se pokoušela muziku poslouchat. Pootevírala okna, pootevírala dveře, ale všechno to mělo za následek přerušení hudební produkce. Což se přestávalo lidem venku líbit a Milan, který byl mezi nimi, se rozhodl pro trošku radikální krok, jak se René zbavit.
Vzal její růži, kterou dostala ve studiu v sobotu, když měli svůj charitativní taneček. Růži po ní hodil bratr z publika, takže pro ní hodně znamená a Milan jí vyhrožoval, že jí nedostane zpátky, pokud nezaleze zpátky do Vily. René to hodně dostalo. "A je klid," říkal pak Milan. "Bylo to drastický, ale na ní jinak nemůžeš, na tu ženskou," povídal Radimovi a ten jen chápavě přikyvoval. "Však já vím," řekl mu na to Radim. René ovšem celá kauza růže zasáhla natolik, že poprvé ve Vile... zmlkla! Odmítala se s kýmkoliv bavit, a promluvila až ve chvíli, kdy Milan přenádherně provokativně přišel za ní do ložnice a začal jí zpívat "Rozvíjej se poupátko".
Když to všechno viděl válející se Juli, ihned se na Milana vrhnul, aby ji už neprovokoval a nechal ji být. On prostě musí využít sebemenší situace, aby na Milana zaútočil. Možná se ho snaží strategicky diskreditovat, možná chce ze hry dostat nejsilnějšího soupeře. To je všechno chvályhodné, uznáníhodné, ale zatím se to myslím Julimu příliš nedaří.
Zato Dominik se začíná pěkně vylepšovat! Celou tu událost poslouchal z postele až do chvíle, kdy toho měl prostě dost. Nejprve začal na René: "Řešíš tu samý hovadiny! Teď seš na někoho naštvaná, ale za den budeš s Milanem zase laškovat! To máš stejný jako s Nancy. Furt na ní nadáváš a pak se jí ptáš, jestli nechce kafíčko. Se vzpamatuj, proboha!" Takhle trefně o René ve Vile ještě nikdo nemluvil! Později se Dominik tak trošku vrhnul také na Juliho. "Ten člověk neumí vůbec nic jinýho než jen druhý kritizovat." Opět, velmi trefné. Copak se to s Dominikem v poslední době děje? Líbí se mi to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama