Fan web Vyvolených

Super.cz:Divočák Pluto z VyVolených2 se zklidnil: Svatba?!

28. října 2007 v 6:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Pluto (Daniel Joao)Účastník druhé řady reality show VyVolení Pluto alias Daniel Joao se proslavil jako pěkný bouřlivák. Postupně se usadil a věnuje se hlavně muzice a své nové přítelkyni Katce. Že by plánoval rodinný život nebo dokonce svatbu?

Svatba a děti jsou pro mě spontánní věci a tohle teď momentálně neřeším. Moje přítelkyně je sice zlatíčko, ale jsme spolu teprve osm měsíců. Seznámili jsme se v baru a já jí dal číslo. Potom jsme spolu rok bydleli jako spolubydlící, až to přerostlo ve vážný vztah," prozradil Super.cz Pluto, který se po skončení účasti ve VyVolených věnuje hlavně muzice a modelingu.
"Pořád bydlím v Brně a do Prahy jezdím pracovně. Připravuji nové CD se svou sestrou Madalenou, kterou považuji za nejlepší R'n'B zpěvačku u nás. Moje první album bylo spíš hiphopové a tohle bychom chtěli ve stylu R'n'B a pop," uvedl Pluto svoje plány na natočení desky, kterou by chtěl vydat koncem února příštího roku.
"Samozřejmě vše záleží na sponzorech, přál bych si i nový klip," míní rapper. A co říká Pluto na vysílání třetí řady VyVolení - Noví hrdinové? "Viděl jsem to asi dvakrát, moc to nesleduju. Mám tam pár kamarádů, jako byl Dan, Juli nebo Nancy. Jinak mi to přijde pořád stejné. Chování štábu, úkoly, ale samozřejmě nepopírám, že mi tahle soutěž hodně mediálně pomohla," dodal model. (yas)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama