Fan web Vyvolených

Rozhovor s Veronikou: „Mám 3 beďary a 5 kilo navrch!“

12. října 2007 v 6:29 | Roman Piprek |  Z tisku
Veronika z VV3: „Mám 3 beďary a 5 kilo navrch!“Poslední vyřazená exkluzivně!
Veronika Fasterová (20) trpí. Dlouhý pobyt v uzavřeném umělém prostředí Vily se podepsal na její kráse.Jak? A co Dan? Už spolu spali? Co nám řekla?

Veroniko, když jsem tu minulý týden seděla s Lindou, ani ve snu ji, ani mě nenapadlo, že se tu hned po dalším Duelu ocitněš ty. Bylo to stejné překvapení pro tebe jako pro nás?
"No jo, no. Nečekala jsem to. Myslela jsem si, že je ten Duel hodně vyrovnanej, že to takový to fifty fifty, ale věřila jsem si, že se tam na takových sedmdesát procent vrátím."
vyvoleni 3
To pro tebe muselo být ale obrovské zklamání…
"Bylo. Když zhasly kamery, byla jsem strašně smutná. Ty lidi mi budou moc chybět."
Ale život venku má přece jen taky svá pozitiva, ne?
"No jasně! Samozřejmě že jsem se těšila i ven, hrozně moc! Když mi z Vily odešel Dan, tak jsem pořád žadonila, že chci domů, ať mě pustí. Chodila jsem od kamery ke kameře a prosila. I když se to nesmí. Bylo mi to v tu dobu fuk."
A co tvá party v klubu na Štvanici?
"No ta byla skvělá! Napřed jsem tam viděla Lindu, tak jsem tam po ní skočila, a pak jsem viděla Dana, a tak jsem na něj skočila ještě víc. My jsme se tak mačkali, že mě málem udusil. Pak tam přišli novináři, furt nás fotili, pořád se na něco ptali. Myslím, že jsme si s Danem za celou dobu neřekli ani dvě rozumný věty."
Před vstupem do Vily jsi prohlásila, že jsi v soutěži pro to, aby ses zviditelnila. Myslíš, že se ti to podařilo? A je to podle tvých představ?
"No takhle: je spousta lidí, nevím, jak to vzniklo, ale hodně lidí si o mě myslí, že jsem hloupá. Já si to nemyslím. To, že čas od času řeknu hloupost, neznamená, že jsem hloupá. Na to se zeptej kohokoliv, kdo mě zná. Moji expartneři vždycky říkali: "Verča je taková. Ona je svá a má svoji hlavu." Kdyby mi řekli, nedělej to a ono, tak to stejně udělám. Takže ani ve Vile jsem si do ničeho nenechala mluvit. Chovala jsem se tak, jak se chovám venku. Přirozeně."
vyvoleni 3
Jen jestli to nebylo trošku o něčem jiném…
"A o čem?! Nancy se nechce otevřít, aby neukázala svý slabý stránky a my jí pak nemohli ublížit. Ona s tou svojí psychologií vždycky chodila kolem horké kaše, všechno dokázala převrátit vzhůru nohama tak, že skoro zapomněla pointu. A nikdy neodpověděla na tu otázku, na kterou jsem se jí ptala.To mě dovádělo k šílenství."
Myslíš, že to je součást její taktiky?
"Nemyslím, jsem o tom přesvědčená. Nancy se hrozně hlídá. Promýšlí si každé slovo, které ve Vile řekne, každou svoji činnost. Ona je herečka a hraje. Já jsem herečka nebyla."
Venku jsi se už jistě setkala s ´obyčejnými´ lidmi. Jaký na tebe měli názor?
"No, tak všichni: "Já jsem si o tobě myslela, jaká jsi pipka, píp píp, ale ty jsi úplně v pohodě! Já jsem na tebe změnil/a názor!" Taky se všichni divili, že postoupila Nancy, jak ji tam někdo mohl poslat nazpátek.Že i když v rekapitulaci ona jenom ležela a já blbla, že je pro ně zajímavější ona."
Ty jsi ve Vile strávila 35 dní. Co ti to dalo a nebo naopak vzalo?
"Dalo mi to Dana. To je první. Nikdy bych se nenadála, že si tam najdu kluka. I když je mi 20, tak jsem pořád ještě naivní a ve mně je to malý dítě, takže jsem si to nemyslela. A co mi to vzalo? Asi kus normálního života bez kamer a portů. Hodně se toho změnilo. Byla jsem někde zavřená, najednou mě vypustili a já si rázem vážím všeho, co tam nebylo. I obyčejný trávník, kvalitní postel, písničky. V tu sobotu na diskotéce jsem se vyřádila až až! To mi hodně chybělo."
vyvoleni 3
Tanec a pohyb všeobecně, to vám ve Vile chybělo všem. Odrazilo se to nějak na tvojí váze?
"Bohužel jo. Přibarala jsem 5 kilo, i Dan si mě už kvůli tomu začal dobírat. Měla jsem 50 kilo, když jsem šla do VyVolených, a 55, když jsem odcházela. Budu to muset dát co nejdřív dolů. Dan mi slíbil, že bude můj osobní trenér."
Když pořád narážíš na Dana - byla vaše první společná noc podle vašich představ?
"Jako jestli už jsme spolu spali? Na to se mě ptá každej. Ale musím odpovědět NE. Po večírku jsem jela domů, protože jsem byla domluvená s řidičem, že ve čtvrt na osm mě bude čekat před barákem, že pojedeme někam na rozhovor. Z neděle na pondělí už jsem u Dana spala, ale nic nebylo. Jen jsme si povídali. Dívali jsme se na některé reportáže, protože to má všechno nahraný."
Takže chápu to správně, že jsi viděla i nedělní rekapitulaci… Jak ti u toho bylo, když tam René brečela?
"Když jsem to viděla, ještě do toho ta písnička… Začala jsem brečet. Já nevím. Jak třeba spousta lidí odsoudilo René za to, že na mou postel napsala ´tady spala Verunka´- ale mě se to fakt líbí. Já bych klidně udělala to samý. To neznamená, že je nějakej blázen. René není falešná, nic nehraje. A já jí věřím."
vyvoleni 3
Co všechno ti Dan stihl už říct?
"Strašně moc věcí. Že za mnou chodil každý den do Vily do toho koridoru pro kamery, že když jsem byla v koupelně, že se dotkl toho skla, jako že mě hladí. A že strašně těžce nesl ten můj hysterickej záchvat, když vypadl."

Když jsi v sobotním Duelu neobstála, Dan v přímém přenosu vykřikoval, že nejsme národ Čechů. Netušíš, jestli má naplánované ještě další, jiné protesty?

"Snad ne. Mně přijde, že Nancy se ze začátku ve Vile chovala úplně jinak. Na začátku byla kamarádka, milá, příjemná, pak začala být víc suverénní. Všechno muselo být po jejím. Samé já já já. Já už jsem si s ní neměla ani co říct."
Mám pro tebe dobrou zprávu. Už s ní mluvit nikdy nemusíš. Raději nám řekni, co máš v plánu v nejbližší budoucnosti.
"Tak já plánuju naučit se na zkoušky, zvládnout je, a pak čekám nějaký ty nabídky, nějaký to focení. Zase lehká erotika, ale dál nepůjdu. Hodně lidí tvrdí, že mě porno stáhne. Já vím, že ne. Držím se toho, že jsem toho už dost nafotila, fotím už nějakou dobu, a ty lidi o to furt mají zájem. Ostatní holky ledacos nafotily taky, ale chtějí víc peněz a tak raději sklouznou k pornu, protože je to líp placený. Ale pak už je v té branži, kde jsem já, nikdo nechce. Takže já se budu držet svého, rozšiřovat si kontakty a těšit se z toho."
A Dan ti to schvaluje?
"Je to k neuvěření, ale jo! První den, kdy jsem ho viděla, se mi líbil - na castingu mě nejvíc zaujal Juli a Dan (až jsem si říkala, že to nejsou VyVolení, ale spíš konkurz na nové a hezké tváře). To nebylo jak Sanny ve druhé sérii, co měla dvě stě kilo. Na castingu jsem si povídala s Julim, ale myslela jsem si, že je nějakej namachrovanej frajírek. A on si prej to samý myslel o mně! Tehdy jsem ale ještě vůbec netušila, jaký bude Dan sluníčko."
Zmínila jsi druhou sérii VyVolených. Ty jsi ji také sledovala? Kdo ti byl z nich nejsympatičtější a s kým by ses chtěla kamarádit?
"Tak já jsem samozřejmě nejvíc sledovala jedničku, dvojku už míň. A ze všech soutěžících kompletně se mi nejvíc líbil Rosťa a Petr Zvěřina. S Petrem bych se chtěla přátelit. Párkrát jsme se potkali na přehlídkách a vždycky na mě strašně machroval, že on je něco víc. Ale já si nemyslím, že je takovej. Proto bych ho chtěla poznat. Myslím si, že on je tvrdej chlapák jako je Dan, ale Dan je u mě navíc ještě hrozně romantickej a citlivej, což Zvěřinovi chybí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama