Fan web Vyvolených

Prepni.cz:Radim brečel jako želva!

29. října 2007 v 10:10 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Radim brečel jako želva!Včerejší rekapitulace byla výživná především na emoce - drsňák Radim se totiž rozplakal. Výzva ale ustoupila trochu do pozadí, celý den se řešilo, kdo VyVoleným ostříhal zubní kartáčky.

Zdá se, že Juliho upoutávání pozornosti opět nevyšlo. Vymyslel sice kanadský žertík v podobě ostříhání štětin na zubních kartáčcích většiny svých soupeřů, nicméně v centru dění se (po kolikáté už?) opět ocitl Milan. Je až neuvěřitelné, že po tolika dnech strávených ve Vile si pořád udržuje nadhled, vymýšlí stále něco nového a většinu VyVolených, kteří nemají daleko k nervovému zhroucení, vytáčí svým osobitým způsobem. Když ve čtvrtek ráno VyVolení zjistili, že mají zničené zubní kartáčky, zavládla ve Vile dusná atmosféra. Rozčílený byl především Dominik, který oznámil, že viníkovi ostříhá vlasy. V podezření jako první upadl Milan, který si z toho však nic nedělal a naopak si začal Dominika i ostatní řádně vychutnávat. Potutelně se usmíval, Marcele odmítal odpovědět na dotaz, zda to byl on, aby jí poté na kolenou prosil, ať ostatním neříká, že to byl on.
Milanův další komický výstup se snažil trumfnout Radim, jenž se při pohledu na fotografii Davidova bratra rozplakal. Začal se svěřovat Julimu, jak moc mu chybí jeho bratr a že už dlouho nebyl u jeho hrobu. Na Radima zkrátka dolehla tíha toho, že v sobotu musí do Duelu a do Vily se už možná nevrátí. Zda to byla upřímná lítost při vzpomínce na bratra, nebo jen další kalkul, jak nabrat bodíky před sobotním Duelem, to ví jen on sám. Ve stínu tohoto emocionálního vrcholu se pak neslo celodenní hledání viníka v kauze "Zubní kartáčky". Z toho je alespoň na chvíli vytrhl úkol od štábu, v němž se VyVolení měli postavit za řečnický pult a hrát si na diktátory prosazující reformy ve Vile. Jak jinak, šlo o velmi nudnou záležitost, ve které se jen potvrdily slabosti VyVolených - Nancy opět moralizovala, Dominik všechny označil za hovada, a většina se buď rozčilovala nad trapnými kanadskými žertíky, nebo naopak prosazovala víc "kanady" ve Vile.
Milan opět pobavil, když se svěřil se svou novou taktikou. Bude vdechovat hodně studeného vzduchu, dostane zápal plic, půjde si odpočinout do nemocnice, pak se vrátí, a tím, že bude zcela odpočatý, shrábne 11 mega a půjde domů. Milan je zkrátka nekorunovaným králem vtipálků a jeho sílu si nejspíš všichni uvědomují, takže do Duelu hned tak nepůjde. Ačkoli Radima štve, že si podle něj Milan příliš věří, do sobotního Duelu nakonec vyzval Georginu, která příliš nepochopila, proč to udělal. Ale no tak, Georgino, slyšela jsi někdy o taktice? Je pravdou, že právě s touto osobou má Radim nejspíš největší šance se vrátit.
Zatímco Milan celý den hýřil nápady a opět "představil" nový vynález, Radim se utápěl v depresích, bědoval nad tím, jak to bylo ze začátku ve Vile všechno fajn, a že za všechno můžou kanadské žertíky a ničení zařízení Vily. Náladu mu nezvedl ani provokatér Milan, když mu oznámil, že je Radim jeho nejlepší kamarád (provokace v rámci blížící se Výzvy). Juli se nakonec po dlouhých hodinách přiznal Davidovi, že kartáčky zničil on, nikdo to už ale moc neřešil (alespoň prozatím), nicméně v noci začala jednat Ivana, která mu schovala jeho osobní věci, nad čím se samozřejmě svatoušek Juli začal rozčilovat.
Samotná Výzva se nesla v poklidu, Radim své tři minuty, které měl k dispozici, vyplnil tím, že pozdravoval všechny své blízké a nenechal se od Terezy Pergnerové peskovat a jel si dál po svém, aby nakonec do Duelu vyzval Georginu. Té chyběly argumenty, proč si vybral zrovna ji a nakonec jej označila za křiváka. Zkrátka ve Vile nic nového, stále dokola totéž. Lehká hádka mezi Marcelou a Julim nebyla zajímavá, stejně jako Dominikovo nadávání na všechny kolem. Ještě, že je ve Vile bavič Milan, bez něj by tam nebyla žádná legrace. Jen do nich, Milane, pořádně si je vychutnej!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama