Fan web Vyvolených

Prepni.cz:Nancy a Ivana se snažily ostatní zabít!

22. října 2007 v 16:25 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: Nancy a Ivana se snažily ostatní zabít!Kdepak, nebyla to žádná hra ani úkol. Ivana a Nancy se rozhodly opravdu VyVolené zabít a kdyby nezasáhl štáb, možná by se jim to skutečně podařilo! Dámy si totiž myslely, že jdou opravdu do Duelu, a tak se chtěly s Vilou rozloučit v plné parádě... Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz Celý článek a budete vědět víc!

V noci se rozhodly, že vymění obsah kosmetiky VyVolených za nebezpečné přípravky. Honza tak například dostal do lahve na bělení zubů WC gel, Georgina do krému na opalování leštič na okno a těžko říct, zda měl někdo vypít i Savo. Příliš nám toho neukázali, ale jakmile to Ivana a Nancy provedly (musí se uznat, že Nancy to zas tak "cool" nepřišlo a neustále zjišťovala, zda vyměňují kosmetiku za zdravotně nezávadný přípravek...) a šly si lehnout, štáb kosmetiku raději zabavil. Druhý den přišel dopis, ve kterém stálo, že v noci s kosmetikou někdo něco provedl, a že se má přiznat a vysvětlit, proč to udělal. Co jiného jim zbylo? Nancy a Ivana přiznaly barvu a povídaly, že prostě chtěly udělat legraci. Když pak Georgina velmi trefně Nancy upozornila na to, že se neustále rozohňuje nad ničením věcí, které nejsou jejich, dostala jednoduchou odpověď: "To je něco jinýho!"
Inu, když si vzpomeneme na to, jak Nancy šílela, protože Dominik vysypal čtvrt pytlíku pětikorunové mouky a ona teď zničila kosmetiku za desetinásobky až stonásobky, opravdu si asi příliš nevidí do svědomí. A je to další akce před Duelem, která by pro obě holky znamenala snižující se popularitu a tím i počet bodů. Krásný důkaz, že když jdete do Duelu, rozhodně byste neměli "bojovat" stylem dělat co největší bordel. Spíš být tichá myška. Nebo být pořád sám sebou. To pomáhá.
Georgina, když už byla v takové konfrontační náladě, se rozhodla také Nancy přímo zeptat, proč si ji chtěla vzít původně do Duelu. Nancy se jí snažila nepříliš smysluplně vysvětlit, že na Georginu prostě změnila názor, a že je "větší generál než ona". To, že Nancy nemá příliš ráda další ženské autority, jsme zaznamenali již víckrát. Teď to naplno řekla. Kde je ovšem ta její "spravedlnost", když se hádala s René a chtěla si vzít ji? Nebo Radim, na kterého neustále útočí? Nancy chce zcela očividně zůstal ve Vile co nejdéle. A to je sympatické. Počet bojovníků o výhru se nám rapidně zvyšuje. To je jen a jen dobře, bude konečně pořádně tuhý boj.
Později ten den dostali VyVolení úkol vybrat si někoho z Vily a dát mu polibek s vysvětlením, proč jej dostává. Nejzábavnější byl asi Juli, který si vybral Milana. "Jsi bezcitný a neustálé vymýšlení nové a nové taktiky je určitě náročné, tak proto si zasloužíš polibek," řekl Juli a pak Milanovi vlepil řádného hubana. K Milanovi se ostatně hezky vyjádřil i Honza při soukromém hovoru s René: "Milan mi nevadí. Dráždí lidi a pak sleduje, jak budou reagovat. A mě občas baví to pozorovat." Ještě před záznamem ze sobotního přímého přenosu, kdy VyVolení tančili ve studiu, byl docela zajímavý úkol. VV měli do kamery říct, kolik peněz z případné výhry by dali na charitu. Padaly samé miliony, Juli dokonce tvrdil, že by dal 3-4 miliony (to bych chtěl vidět!) a Radim byl ze všech asi nejrealističtější - prý by dal 50 tisíc. I Milan myslel obchodně. Zařídil by dětem ozdravný pobyt... ve svém ozdravném středisku. Aby si to odečetl z daní. Jo, tak se to dělá.
Po představení VV došlo ještě večer z zajímavé věci. Protože někteří VyVolení neviděli mezi diváky své příbuzné, emoce se řádně vařily. Juli proléval slzy, protože nevěří, že je jeho přítelkyně nemocná, a proto nemohla přijít do studia. "To tak, já ji znám," brumlal si pod vousy. "Třeba má čtyřicítky horečky," snažil se ho rozveselit Radim... Juli pak chodil po zahradě, neustále si povídal sám pro sebe a naznačil nám, že se možná i zabije. To by byla řádná reality show... sebevražda před kamerami. "Kvůli jedný krávě jsem se málem odrovnal a teď tahle úžasná... fakt nevim."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama