Fan web Vyvolených

Prepni.cz: „Juli, jsi homosexuál!"

18. října 2007 v 7:00 | Roman Piprek |  Z tisku
VV3: „Juli, jsi homosexuál!Sešlo se nám hned několik názorů od různých lidí, kteří tvrdí jediné - VyVolený Julius Csóka je homosexuál! Co se nám podařilo zjistit? Co na to bývalí Juliho kolegové z Vily?

"Juli má k pánům blízko, na módních přehlídkách, ale také v soukromí. Jeho známí si myslí, že je homosexuál, jeho rodina o tom vůbec nechce mluvit a jeho přítelkyně? Tu bych tedy chtěl vidět," svěřil se nám Juliho osobní známý. A to není vše! "Juli je homosexuál a tvrdí se to o něm už dlouho," prozrazuje jeho bývalý spolužák! "Juli žádný homosexuál není, byl jsem s ním ve Vile a tohle bych poznal. Když se člověk podívá, tak to možná pozná, ale když s tím člověkem žijete vedle sebe, museli byste být úplně blbí, abyste to nepoznali," dodává exVyVolený Dan Holovský. Nyní je poměr hlasů 2:1 v Juliho neprospěch. Rozhodující slovo tak bude mít nejmenovaný zástupce TV Prima, jenž se na třetí řadu reality show dívá skoro 24 hodin denně! "Juli? Určitě je homosexuál. Proč? Nejlepší pocit měl v momentě, kdy si mohl obléknout dámské šaty! Co víc? Pláče, chová se jak dívka, nejčastěji je u Radima, když je nahý. Rád si hraje s Davidem. Mohou to být spekulace, možná to Juli sám o sobě vůbec neví, ale je to podle mého (i mých kolegů) názoru jasný homosexuál!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 ella ella | 23. října 2007 v 23:01 | Reagovat

ste snad všichni úplně blbý????Juli je normální v poho týpek co se o sebe prostě akorát stará aby vypadal dobře...to není známka homosexuality!!! a nemyslím že to že chlap ukáže slzy znamená že je gay....navíc má přítelkyni,kterou miluje.....že by se tu propjevila závist po boku s úplnou blbostí....hmm něco na tom bude

2 Honza z Prahy Honza z Prahy | E-mail | 5. listopadu 2007 v 11:38 | Reagovat

Julimu sice fandím,ale nemyslím si,že vyhraje.Podle mého názoru skončí tak na 3-4 místě.Co se týče jeho sexuální orientace,tak bych chtěl Julimu vzkázat,že pokud je na holky,ale líbí se mu i některé typy kluků,tak to není nic na škodu,pokud si něco nevynucuje násilím.Různé články o něm,že je homosexuál atd. jsou spíše vyjádřením určité závisti a chtivosti diváků a právě to,že ho nedostanou,tak jsou takoví.Jeho kamarád,který o něm tvrdí,že je takový či makový,není kamarád,ale pouze smolař,který by se rád někde zviditelnil,né-li ho dostal on sám.Vždyťdneska je skoro každý bisexuál a lidi to otevřeně o sobě tvrdí,proč né,vždyť takový člověk má své libido o dost pestřejší,protože mu dělá dobře společnost jakéhokoli pohlaví.Přiznejme si,koho z nás někdy v mládí nenapadla myšlenka "jaké to je asi z tím či oným". V každém z nás je trochu perverznosti,kterou projevujeme každý jinak a kdo tvrdí zarputile,že je heterosexuál,tak ten by se měl nad sebou zamyslet,jakým způsobem se projevuje vůči ostatním.Dneska dostat osobu druhého pohlaví dokáží i homosexuálové,ale je to také o ničem jiném a né pouze o sexu,ale i porozumění a přátelství.Moje maminka mi vždy říkala,že mnohem větší cenu má přátelství,než láska a sex,protože přítele v pravém slova smyslu potkáte za život jen jednou,maximálně dvakrát,ale lásku a sex si najdete vždy,když chcete,pouze se mění váš názor na danou příležitost.Já jsem heterosexuál,ale musím se přiznat,že v mládí jsem laškoval s myšlenkou "jaké by to bylo asi s klukem",ale nikdy jsem se neodvázal natolik,abych svou myšlenku zrealizoval.Možná jsem promeškal svou šanci,ale není všem dnům konec.Pozdravuji Juliho a ať je svůj!Pokud budeš chtít pokecat,napiš na mail.Honza H. z Prahy (30 let)

3 slovensko slovensko | 18. listopadu 2007 v 16:41 | Reagovat

Posielampozdrav len pre Juliho, je to báječný chalan, moc sympatický a šarmantný, to či je alebo nieje homo, vôbec nieje podstatné, ale aký je to človek .- rovný - priamy a aj nežne mužný

a je to len jeho osobná vec komu dá svoje slovo lásky či vernosť ale určite vie čo chce od života ale aj od partnera...

držím mu moc palce do života, len je veľká skoda že vypadol práve s tou potvorom ivanou, ved tá je tá najhoršia zo všetkých žien na zemi!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama