Fan web Vyvolených

Prepni.cz:David začíná nahrazovat Růženu!

21. října 2007 v 16:24 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení: David začíná nahrazovat Růženu!Tak to dlouho netrvalo. Jen co se za Růženou zavřely dveře, její syn ji začíná nahrazovat. David sprdnul Milana, že si dovolil nechat se zavřít na celý den v ložnici a pocuchat mamce nerva.

Předvčerejší den, den Duelu, začal docela zajímavě. VyVolení dostali hned po budíčku úkol - Růžena nebo Dominik, jeden z nich, musí na zahradu, kde podstoupí "drsnou rozcvičku". Růža vyslala samozřejmě Dominika, ten potupně šel a s sebou si měl vzít lidi, kteří mu fandí. Byl to docela podraz, místo drsné rozcvičky si dávali na zahradě vydatnou luxusní snídani, ale zajímavé bylo, kdo s Dominikem šel. Přidal se k němu totiž Milan, což překvapilo Růženu. No a Dominika zase překvapilo, že s ním nešel Juli, který zůstal v ložnici jako podpora Růženy. To se nám to ale pěkně míchá!
Středobodem včerejší rekapitulace ale rozhodně byla Radimova, Dominikova a Milanova velká sabotáž. Tahle trojka se totiž zablokovala v ložnici (Milan se přidal až později), aby se mohli konečně pořádně vyspat. A vzali to tak vážně, že tam hodlali vydržet až do večera a i na záchod museli do květináčů. A řeknu vám, kdo neviděl Radimovo a Dominikovo uvolňování, ten neuvěří - šlo o nejvtipnější pasáž z celé třetí řady VyVolených a jsem zvědav, zda ji něco dokáže překonat. Takhle jsem se u VV opravdu ještě nenasmál (mám se stydět?). Momenty, kdy se Radim Dominika v absolutní tmě ptal, zda mu to z květináče "přetejká", když Domčovi spadly na zem baterky z portu a Milan řekl "To byly močový kameny?" nebo Dominikovo: "Asi jsem to v tý skříni žbryndnul. Ježiš, teď zakopnu a vyleju to Růženě na postel!" Jak z nějakého filmu, možná ještě o chlup lepší.
Růžena ale mezitím trpěla. Chtěla se "v poklidu připravit na Duel", a tak začínala pomalu ale jistě vyšilovat. Když přetekl pohár trpělivosti, prostě vzala Milanovo oblečení a vylila na něj Savo, aby mu ho zničila. David a Georgina se jí v tom snažili zabránit, ale neúspěšně. Inu, když se Růžena rozohní a něco není po jejím, padají laviny. "Zničím mu oblečení, protože on mi ničí nervy!" byla její zcela logická úvaha. Milan nic nezmohl. Všechno z ložnice slyšel a pouze klidně prohlásil: "Je taková, jaká je, no." Pravda pravdoucí.
Růžena si ještě před Duelem, ve kterém, jak jistě víte, vypadla, povídala se svým synem Davidem, který jí už prohru předpovídal. "Je líp prezentovanej, těma píč*****ma," a střih na Dominika, který si hrál zavřený v ložnici s nožem a dělal, že se propichuje. "Oni si myslí, že jsi ťunťa, ale já vím, co ty dokážeš," řekla svému klukovi Růžena a ukázalo se, že má pravdu. Stačilo pár chvilek po jejím vyřazení a David se nám už začíná vybarvovat. Hned si odchytil Milana a zaútočil na něj zato, jak byl zavřený v ložnici "s těma dvěma blbama". "Vydeptali jste jí psychiku, tak ti zničila věci," povídal naštvaně a vůbec mu to nepřišlo jako neadekvátní trest. "Je mi u prd**e, jestli je to úměrný!" povídal. Ajaj, copak se nám z hodného a milého Davídka vyklube?
Milan ale bral zničené věci zcela v poklidu. "Těším se na své batikované věci," povídal. "Doufám, že v tom bylo trošku citu, ne jen tak ledabyle." Milan je machr, nemůžu si pomoct. Zato Julimu se jeho povaha nezdá. "On nemá žádný emoce," povídal opět v sauně, jeho nejoblíbenějším pomlouvačském místečku. "Jeho nic nerozhodí. Je to zvíře!" Yeah...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama