Fan web Vyvolených

Pikat.cz:René ve Vile je úplně sama!

11. října 2007 v 4:52 | Roman Piprek |  Z tisku
René z VV3: Ve Vile je úplně sama!René z VyVolených prožívá své nejhorší chvíle. Od soboty, kdy se z Duelu nevrátila Veronika, chodí jako tělo bez duše a jenom pláče!

"Verča byla moje poslední kamarádka. Měla jsem ji moc ráda," vzlyká už od sobotní noci třiatřicetiletá René Kukačová, která si je vědoma, že kromě své parťačky ztratila i půdu pod nohama. Spolu s Veronikou řádila jako pubertální dívka, spolubydlící provokovala a neustále na ně vymýšlela lumpárny. A teď je to jinak. René je v oslabení, sama proti všem!
René do Vily původně vstupovala se svým přítelem Radimem (26). V průběhu reality show si však dvojice tak začala lézt na nervy, takže se rovnou pod dohledem kamer rozešli. A právě Veronika jí tehdy byla oporou. "Verča mi moc pomohla, je to moje zatíčko," vzpomíná dnes s uslzenýma očima René, která kvůli neshodám s Růženou rozdělila Vilu na dva tábory. A právě Veronika patřila k ní.
René Kukačová však na Verunku nechce a nehodlá zapomenout. Aby si ji připomínala den co den, rozhodla se dokonce nesundat ze sebe svou noční košili, kterou ji Veronika žehlila. "Půjdu s ní i do Duelu a všem řeknu, že mi ji žehlila Verunka," míní. A stejně tak chce údajně pokračovat i v hádkách. "Verunku pomstím. To přísahám," tvrdí. Že bychom už měli adepta na příští Duel?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama