Fan web Vyvolených

Pikant.cz:Georgina spala s bratrem svého přítele!

12. října 2007 v 12:28 | Roman Piprek |  Z tisku
Nový hrdina - Georgina KračmanováGeorgina Kračmanová není zrovna andílek! Přiznala, že řadu měsíců udržovala milostný poměr s mužem, který byl bratrem jejího oficiálního přítele!

"Můj milostný život je komplikovaný, nechci se o něm ve Vile bavit," zahájila svou intimní zpověď pod dohledem desítek kamer a VyVoleného Juliho Jitka Kračmanová alias Georgina . "Bydleli jsme spolu, ale já jsem se s ním rozešla, protože jsem se zamilovala do někoho jinýho. Jenže shodou okolností to byl bratr toho, s kým jsem žila. Takže o to je to těžší," přiznala rozechvělá s cigaretou v ruce. "Já jsem se do toho tak zamotala, že už to nechávám bejt," vzdává se.
Georgina přitom až dosud vypadala ze všech obyvatel Vily jako nejspořádanější. Má dceru, kterou miluje, v reality show je údajně jen proto, aby vyhrála své dcerce byt. "Jinak bych se na to nezmohla. Je mi 32 a pořád bydlíme u rodičů," říká Georgina s tím, že VyVolené vnímá jako mezník. Po návratu se bude muset rozhodnout, jak se svým životem naloží dál a doufá, že právě tato show její život posune dopředu a ukáže jí správný směr. "Už aby to bylo!" netají se.
Připomeňme, že Georgina nastoupila do Vily jako poslední hráčka a to ani ne před týdnem. Nečekaně nahradila vítězku dovolby Tamaru, která porušila pravidla a byla ze show vyhozena. I to je možná pro Georginu ´osud´.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama