Fan web Vyvolených

Online zpravodajství z Vily: 28.10.2007

28. října 2007 v 16:47 | Roman Piprek
Hezký večer!I dnes pro vás máme Online zpravodajství z Vily.Je sice už skoro večer ale i tak vám ted budeme přinášet Online zpravodajství.POZOR: Online zpravodajství z Vily je vždy AKTUALIZOVÁNO jen když je zrovna přítomen redaktor našeho servru a pokud je redaktor našeho servru zrovna přítom v administraci webu tak Online zpravodajství neustále aktualizujeme!
18:40-Tak to je pro dnešek z Online zpravodajství vše.Nezapomente sledovat dnešní rekapitulaci a taky nezapomente ,že dnes je neděle a proto dnes Noční Show neuvidíte.Noční Show uvidíte až v pondělí.Přidali jsme opět nové aktuální informace a zítra vám přineseme další aktuální informace!Pište nám na email redakce: web-vyvoleni3@centrum.cz !Chodte i nadále na tento web plný informací o VyVolených!Těším se opět zítra u Online zpravodajství z Vily!Šéfredaktor webu Roman.
18:07-VyVolení si začínají připravovat večeři.
18:05- René je v sauně s Julim a oba si spolu povídají
17:31- Ve Vile ted panuje poklidná atmosféra.Znamená to klid před bouří?No uvidíme.......
16:47- Hezký večer! Z redakce webu vás zdraví Roman a i dnes pro vás máme Online zpravodajství z Vily.Chceme vás upozornit , že Online zpravodajství z Vily přinášíme jen ,když je přítomen v administraci redaktor webu a pokud je tak je Online zpravodajství nestále aktualizováno!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama