Fan web Vyvolených

Online zpravodajství z Vily: 26.10.2007

26. října 2007 v 19:32 | Roman Piprek
Už je sice večer ,ale my vám přinášíme první Online zpravodjaství z Vily.Co se právě dnes dělo do této doby ve Vile?Tak tady už se to dozvíte:
00:08- Ve Vile to stále i přes tento pozdní čas žijeeeeeee a i tady na webu o VyVolených je vás plno a za to moc děkujeme už jsme také dostaly na náš email do redakce web-vyvoleni3@centrum.cz od vás pochvalu , že se vám líbí toto nové Online zpravodajství z Vily VyVolených za pochvalu moc děkujeme!Aktuální informace vám dnes přináší šéfredaktor tohoto webu-Roman a ještě njákou chvíly tady dnes budu přidávat aktuální informace a zítra samozdřejmě taky!Takže ještě nechodte spát a pište mi na email redakce tohoto webu nápady ,názory atd......... web-vyvoleni3@centrum.cz email redakce našeho servru je nestále v provozu!
23:44- Noční Show právě končí....
23:31- Noční Show je v plném proudu a výherkyně soutěže Návštěvník do Vily, která se nastěhuje na tento výkend do Vily právě odpovídá na dotazy Diany Kobzanové v příjmém přenosu Noční Show na Tv Prima!Určitě si zapněte Tv Prima a sledujte Noční Show , která právě probíhá!
23:25 -Právě začíná Noční Show !
23:10- Již za okamžik začíná Noční Show a hostem Noční Show bude výherkyně soutěže :Návštěvník do Vily a tento člověk se nastěhuje na poslední výkend v Říjnu do Vily........Už jsme vás před chvílí o této aktuální informaci informovali, takže nezapomente sledovat Noční Show už za okamžik!
23:05- Ve Vile se trénují scénky z filmu Bleade
22:26: Georgína si užívá masáž od Honzy.
22:24- VyVolení řeší obsah novin se vzkazy co dostali od štábu jako vždy
22:22- VyVolení dostlali od štábu noviny jako vždy pouze ze vzkazy!
22:06- Za několik málo minut startuje na Tv Prima Rekapitulace s Mírou Hejdou a hned po ní uvidíte Noční Show!
22:05 - Honza masíruje holky ve Vile nejdřív masíroval Georgínu a ted masíruje Ivanu.
21:30- Nezapomente na dnešní rekapitulaci začíná ve 22:10 a hned po ní Noční Show!
21:15 -Milan má dneska velice rýpavou náladu ,ale ostatním se to nemusí líbit a to se může projevit za okamžik. O všem vás budeme v Online zpravodajství z Vily i nadále informovat!
21:09- Milan se ptá Davida jaký má názor na to , že si Radim vybral do Duelu Georgínu.David si myslí ,že se prostě Radim chce vrátit.
20:36- VyVolení si připravují večeři
19:30- Na zahradě zní čeaké hitovky a Marcela s Georginou s kopou.
19:20- Milan somruje pod peřinou Nancy a Ivana ho varuje prý ,aby neměli s Nancy malé dalmatínky (doufám , že všichni chápete co je tím myšleno)
17:20- Marcela na zahradě usnula a Nancy vedle ní přemýšlí
POZOR: Online zpravodajství z Vily je vždy AKTUALIZOVÁNO jen když je zrovna přítomen redaktor našeho servru a pokud je redaktor našeho servru zrovna přítom v administraci webu tak Online zpravodajství neustále aktualizujeme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama