Fan web Vyvolených

Noční Show:Psycholožka tvrdí- Juli je špatný hráč!

25. října 2007 v 20:14 | Roman Piprek |  Noční Show
Pokud jste včera viděly Noční Show, kterou včera moderovala Diana Kobzanová tak víte o čem bude tento článek a pokud to nevíte, tak pozorně čtěte tento článek a budete vědět víc.......

Kdo si nechal ujít středeční Noční show VyVolených, přišel snad o nejzajímavější pořad za celou éru VyVolených. Hostem Diany Kobzanové byla psycholožka Mgr. Alice Mlynářová a její komentáře k jednotlivým VyVoleným byly velmi konkrétní a zajímavé. Fanoušky Juliho tedy jistě nepotěšila, ale koneckonců, nebyla tam od toho, aby těšila. Dozvěděli jsme se ale podrobnější názor odborníka na vztahy VyVolených, na to, kdo je dobrým a kdo špatným hráčem a také kdo hodně manipuluje děním ve Vile. Ale před tím vším jsme viděli klasický rekap. Co bylo jeho obsahem?
VyVolení byli v úterý bez tekoucí vody. V zásobovací místnosti se proto - kde se vzala, tu se vzala - objevila budka. VyVolení přemítali, kdo v tobě, budko, přebývá. Honza sázel na to, že jde o recyklační zařízení, brzy ale všichni objevili pravý účel. Byla to budka kadibudka a ačkoli byla ve Vile jen nedlouhé návštěvě, VyVolení si s ní užili spoustu nevázané bžundy.
Zdroj části článku: www.bleskove.centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama