Fan web Vyvolených

NeVyVolená Růžena je bez práce

28. října 2007 v 10:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Nepřehlédnutelná nejstarší účastnice reality show VyVolení - Noví hrdinové Růžena Kaňáková (43), která po prohraném Duelu musela opustit Vilu a ztratila šanci získat jedenáct miliónů, si hledá práci. Jestli se jí podaří zúročit popularitu, kterou získala díky televizní obrazovce, je ale ve hvězdách. Po skončení v soutěži chce žít stejným životem jako dříve, žádnou zajímavou pracovní nabídku ale zatím nedostala. Přesto se na pracák zatím nechystá...

"Neočekávám, že se ke mně budou lidé chovat jako k celebritě a určitě na to nespoléhám. Před soutěží jsem skončila v práci, takže se vracím do Ostravy a budu hledat místo servírky. Nikdy jsem neměla problém se uživit," řekla. Popularita, kterou díky měsíčnímu pobytu ve vile získala, přesto Růženu velmi zaskočila. "Z toho, že mě lidi hned poznávali i na ulici, jsem byla úplně v šoku. Rozdýchávala jsem to na toaletě v obchodním centru, byla jsem totálně hotová," konstatovala jinak velmi suverénní matka dvou synů, která na televizní obrazovce působila dojmem, že jí hned tak něco nerozhází.
Reality show Vyvolené bude samozřejmě Růžena i nadále sledovat. A její tip na vítěze? "Já bych to samozřejmě přála svému synovi Davidovi, protože peníze by se nám moc hodily. Ale spíš si myslím, že to bude Milan. Jemu to ale rozhodně nepřeji, protože se ukázalo, jak dovede být zákeřný," zamyslí se Růžena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama