Fan web Vyvolených

ExVyVolení Dan a Verča: Už jsou z nich celebrity!

13. října 2007 v 22:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Nové hvězdičky! Přijít, zúčastnit se, nevyhrát a přece být slavný. Takový je osud všech VyVolených. Ale jen dokud reality show trvá! Soutěž o jedenáct milionů je v plném proudu. Hrdinové třetí řady VyVolených postupně vypadávají v Duelech. ExVyVolenými se stal i páreček Dan Holovský (25) a Veronika Fasterová (20), kteří se ve Vile milostně sblížili.

Veronika, která vypadla v sobotu, si nyní užívá "slávu" - jezdí z redakce do redakce, poskytuje rozhovory, rozdává stovky podpisů a nikde se netají tím, jak je díky Danovi šťastná.
vyvoleni 3
Takzvané rychlokvašky z různých reality show a hudebních soutěží skutečně mají svých patnáct minut slávy. Veronika společně s Danem podpořili tým rychlokvašek, když ostřílené "celebrity" Filipa Trojovského, plyšáka Karla Frýda, Shreka a Lenu z BigBrothera a v neposlední řadě i finalistu SuperStar a třetího Muže roku 2008 Michala Michajlce poněkud zastínili u příležitosti nově otevřeného obchodu značky Von Dutch v pražské Jindřišské ulici.
Mladičká Veronika, o níž se Dan nechal slyšet, že je to přesně ta žena, kterou by si představoval po svém boku jako manželku, se nemohla nabažit přízni fotografů a neúnavně pro ně pózovala. U některých přítomných však sklidila posměch. "Je to nafintěná nána, zmalovaná bloncka, co se mihla v nějaké soutěži. A už se tu nosí jako slavná herečka," šeptali si někteří hosté. Zatímco Daniel byl v obchodě poněkud rozpačitý a jeho nervozita a neobratnost způsobily, že rozbil několik sklenek s vínem, Verča se nakrucovala před objektivy fotografů.
To je tak, když pomyslná sláva někomu rychle stoupne do hlavy! Ale na druhou stranu, rychle nabyl - rychle pozbyl. Ve Vile zůstalo dvanáct soutěžících, o takový počet se rozšíří řady "hvězd českého šoubyznysu", respektive rychlokvašek, v průběhu a po konci VyVolených.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama