Fan web Vyvolených

Bleskove.cz:Bolesti a slzy VyVolených!

4. října 2007 v 14:55 | Roman Piprek |  Z tisku
Emotivní chvíle Veronika ve Vile hodně prožíváReality show má už ve svém názvu jasně naznačeno, že nejde jen o herecké výkony podle daného scénáře. Děj - i když lehce usměrňovaný štábem a pravidly - píše sám život. Nikdo předem neví, jak kdo zareaguje, jak na sebe různé povahy VyVolených budou působit, nikdo neví, kdy někdo z VyVolených spustí řetězovou reakci, která nakonec způsobí takové pozdvižení, jaké jsme viděli onehdá v noci, kdy ložnicí létaly odpadky, voda a značně nevybíravé výrazy. Reality show ukazuje skutečné lidské emoce, dohnané extrémním prostředím až do krajnosti. A jednou z těchto emocí je i smutek. VyVolení jej příliš...

Každému se stýská po životě venku, každý doma nechal někoho blízkého, ke kterému by se rád alespoň na okamžik vrátil. To ale pravidla nedovolují. S touto náročnou situací se musí každý vyrovnat sám. Někdo to nese v klidu, někdo hysterčí, někdo se zavře v koutku a vybrečí se. Jaké nejvypjatější situace v životě VyVolených nastaly? Podívejme se, co zažili ve Vile, ale také co nám ještě před odchodem do Vily prozradili o nejhorším zážitku svého života.
Pro Veroniku nastaly nejhorší chvíle při odchodu Dana Holovského z Vily. Několik hodin po jeho odchodu byla doslova k neutišení, odloučení nesla hodně špatně a ke zlomu došlo až ve chvíli, kdy jí milosrdný štáb pustil záběr z konce Duelu, kde Dan říká, že nepodstatné věci neřeší a řeší jen to, na čem mu opravdu záleží - například na Veronice. Teprve v tu chvíli Veronika pookřála a s vidinou štěstí, čekajícího na ni za zdmi Vily, už neprožívá svůj smutek tak intenzivně. Před nástupem do Vily prý žádný vysloveně špatný zážitek neměla a jak sama řekla, doufá, že ani žádný mít nebude.
Nancy si také na nejhorší zážitek nestěžuje. Ví, že pochází z oblasti, kde to mají lidé hodně těžké, a ví, že v naší zemi má život podstatně snazší. Sama říká, že jediné, čeho se bojí, je tma s neznámými zvuky a za nejhorší den života by považovala ten, kdyby přišla k vážné zdravotní újmě.
Dominik měl ve Vile nejslabší chvíli v době, kdy v Duelu prohrála Linda, se kterou si nejvíc rozuměl. On už se ale bohužel nedozvěděl, jak hodně s ní zamávalo, když jeho pláč viděla na obrazovce. Dívala se na to na hotelu a prý to taky pořádně obrečela. Dominika by asi potěšilo, kdyby se to - stejně jako Veronika - dozvěděl. I Dominik o nejhorším dnu svého života mlčí, přiznává ale, že má obrovský strach ze smrti - a nemyslí tím jen z té své.
Milan je ve Vile za flegmouše, kterého nic nerozhází. Nepotřebuje žádné fotky ani sólové pobrekávání stranou, prý mu stačí zavřít oči a všechny své blízké vidí. Za sebou má velmi zvláštní zážitek - prožil klinickou smrt a jak sám říká, neví, jestli to byl nejkrásnější nebo nejhorší zážitek z celého života.
Juli se nám se svým nejhorším životním zážitkem nesvěřil. I u něj došlo Ve Vile k nejednomu slzení, a to hlavně v souvislosti s jeho velmi čerstvou láskou, která vznikla krátce před začátkem soutěže. Pokud Juli ve Vile pláče, je to skoro výhradně kvůli jeho nejbližším.
Dan už ve Vile není, tento od pohledu drsný chlapík ale v sobě skrýval víc citu, než by člověk řekl. Pro slzy nikdy neměl daleko a nestyděl se za to. Nejhorším dnem v životě pro něj byla smrt jeho otce. "Chci ve sportu a v životě něco dokázat, protože vím, že by na to táta byl pyšný," řekl před tím, než nastoupil do Vily. Ve VyVolených sice velkého úspěchu nedosáhl, ale možná tam potkal tu pravou životní lásku. Kdo ví? Radim o svém nejhorším dnu v životě mluví velmi nerad, přiznal ho ale nám i VyVoleným. Při autonehodě tragicky zahynul jeho bratr, na kterého byl hodně fixovaný. Radima jsme ve Vile příliš často brečet neviděli, ale pokud ano, tak většinou v souvislosti právě s touto skutečností. Každý VyVolený si zkrátka nese nějaké tajemství, trauma, komplex nebo nějaký jiný vážný problém. Někteří to už nechali vyplynout a vybublat na povrch, jiní to v sobě stále skrývají. Ale možná je extrémní prostředí Vily dotlačí k tomu, aby se nám otevřeli. Mnoho z nás si pamatuje na ten zlom, kdy do té doby většině lidí nesympatická Regina celou noc gruntovala ve Vile. Nebo když se rozněžnila nad rybkami v bazénu. Stejné emoce se skrývají i v dnešních VyVolených, jen se to řada z nich bojí vystavit světu na odiv. Ale staré známé přísloví o huse a klasu tu platí stoprocentně. Každá emoce si nakonec najde cestu z těla ven, ať už formou pláče nebo formou házení odpadků po postelích. Kdo ví, co v záběrech z Vily hledat, ten už nyní může tušit, s čím dalším brzy VyVolení přijdou. Vnímavý divák vždy vidí víc, než ten, kdo vidět nechce a čeká jen (s prominutím) na další kozy v Noční show. VyVolení umějí ukázat víc než jen hrudník. Jen je potřeba naučit se dívat pod onu slupku. Tam VyVolení skrývají své bolesti a slzy. Ale někdy i upřímnost a smích. O těch si něco povíme zase někdy jindy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama