Fan web Vyvolených

Ahaonline:VyVolení zpívali pro charitu! A pomlouvali Issu!

22. října 2007 v 16:34 | Roman Piprek |  Z tisku
Pořádný trapas se povedl soutěžícím reality show VyVolení během sobotního přímého přenosu, který byl namísto Duelu věnován charitativnímu koncertu ve prospěch nadace Naše dítě! Kamery a mikrofony televize Prima je totiž během nečekaného živého vstupu načapaly, jak pomlouvají zpěváka Sámera Issu, který koncert zahajoval! "Proč poslali zrovna Issu? Čekal jsem někoho lepšího," dozvěděli se tak diváci nechtěně třeba od hezounka Juliho.

Sámer Issa však kruté hodnocení svého vystoupení už neslyšel, věnoval se totiž novinářům. "Od začátku své kariéry podporuji charitu. Myslím, že když je člověk známý, může být u něčeho dobrého, a tím to podpořit. VyVolení jsou druhá věc, reality show nepodporuji, to znamená, že kdyby se nejednalo o dobrou věc, tak tu nejsem," svěřoval se zrovna v tu chvíli Sámer deníku Aha!
Po něm však následovala řada hudebních dárků, které soutěžícím jistě náladu ze Sámera spravily. Vystoupili třeba Lucie Vondráčková, Aleš Brichta, Robert N. a Davide Mattioli, Helena Zeťová a jako zlatá tečka za povedeným večerem zazpíval Karel Gott dvě písně z nově připravovaného CD pro děti - všichni bez nároku na honorář.
"Je to věc důvěry v naši práci. Vnímám ji jako solidaritu s ochranou dětí. Pevně věřím, že přijdeme k finančním prostředkům, které potřebujeme pro handicapované, týrané a zneužívané děti," řekla nám ředitelka nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová, která mohla být s koncertem spokojená. Odnášela totiž dětem šek od sponzora na milion korun, diváci navíc vybrali během přímého přenosu další dva miliony korun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama