Fan web Vyvolených

Ahaonline.cz:NeVyVolená Georgina: Moc jsem se předváděla!

31. října 2007 v 15:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Včerejší dopoledne se v redakci deníku Aha! stavila čerstvá odpadlice z »primácké« reality show VyVolení - Noví hrdinové Jitka Kračmanová alias Georgina (32), aby zodpověděla vaše zvídavé telefonické otázky. I když v Duelu s Radimem Šrahůlkem neuspěla, naši čtenáři Georginu vynášeli až do nebes!

Mrzí mě, že vypadl člověk s takovým elánem a temperamentem. Jste pracovitá a dobrá ženská, která byla ve vile sama za sebe a na nic si nehrála!
(Drahuška, Praha)
"Jé, děkuju, to je milý! Vystihla jste to líp, než bych to dokázala já sama. Přiznám se ale, že jsem toho ve vile předvedla i na můj vkus možná přespříliš."
Držel jsem ti moc palce, protože Radim mě už nebavil. Kdybys tam byla od začátku, měla bys určitě mnohem větší šanci zůstat tam déle...
(Pepa Farkaš)
"Díky! Taky si myslím, že mě ten pozdější nástup do soutěže dost znevýhodnil. Ale co se dá dělat, nespáchám kvůli tomu přece sebevraždu!" (smích)
Moc jsem ti fandil, byla jsi moje favoritka na výhru. Je jenom škoda, že jsi tam přišla později. Po tom, co jsi vypadla, mi ve VyVolených zbyl už jenom Milan.
(Pavlík, Praha)
"Co na to říct? Milan je asi vážně největší kandidát na vítězství. VyVolené jsem si zkusila jako jednu z šancí ve svém životě, teď se cítím, jako bych zvládla maturitu. Takže pohoda. Už se moc těším domů za dcerou Kateřinou!"
Georgino, vy jste vypadnout neměla! Mrzí mě to o to víc, že ostatní soutěžící jsou šílení, vůbec nejsou sami sebou. Přeju vám alespoň moc štěstí do života. Dobře vím, jaké to je vychovávat sama dítě. Kdysi jsem přišla o manžela a zůstala jsem na výchovu sama…
(Františka, jižní Morava)
"To je milý, díky! S chlapama je to občas k nesnesení, ale bez nich je život ještě těžší. Teď mám přítele Vencu a ten je moc fajn. Snad nám vztah vydrží co nejdéle!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 Josef Josef | E-mail | 16. listopadu 2007 v 14:48 | Reagovat

Ahoj Georgino díval jsem na poslední serii (III. řada) VYVOLENÝCH, bylo to strašný ale jediná TY jsi u mne vyvolala veliký obdiv. Upřimně Ti mohu složit kompliment, pro mne jsi něco úžasného a rád bych Tě pozval třeba na kafe nebo oběd nebo? Jsem ťaké Plzeňák. Prosím, jen na vysvětlenou - nehledej v tomto mejlu žádné špatné úmysly, jak jsem napsal je to upřímné.  Děkuji za odpověď.

Josef

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama