Fan web Vyvolených

VV3: Lidi, ohromíme vás spoustou sexu! …a pořádně ostrou hádkou!

3. září 2007 v 6:16 | Roman Piprek |  Z tisku
Z tisku: Před pár dny se otevřela brána vily a pohltila první ze soutěžících, kteří budou urputně bojovat o slávu a jedenáct milionů korun. Vyhrát však může jen jeden jediný a bude to vskutku »boj na ostří nože«. Alespoň o tom svědčí výběr soutěžících, kteří se do vily již dostali.

Pornohvězdička Veronika, boxer či model pracující v gay baru si určitě nebudou brát servítky. Všichni do jednoho přitom vsadili na jednu jedinou kartu - SEX. Zdá se, že všichni fandové téhle šmírácké reality show se mají na co těšit! A sexu se rozhodně nebrání ani namibijská kráska Nancy Nangula Ndilimeke Johannes (30), která vyhrála páteční Volbu. A v posteli miluje sex výhradně s bělochy, kterých bude mít ve vile hned několik! A to i přesto, že ji čtveřice bílých rasistických Čechů před několika lety zkopala skoro do bezvědomí. "Řvali na mě: »Ty hnusná černá opice!«," vzpomíná na událost ještě dnes nerada sama Nancy.
Zpěvačka, jež se proslavila v duu s Robertem N., ale i modelka a průvodkyně africkými safari, která pochází z namibijské vesnice Okanhudi nedotčené civilizací, před sedmi lety narazila na čtveřici vskutku »civilizovaných« bělochů. Ze setkání si věčně usměvavá dívka odnesla nejen modřiny a šrámy, ale také dlouhotrvající strach o život a poraněné sebevědomí! "Bydlela jsem tehdy v Praze-Vršovicích. Přijela jsem okolo půlnoci z diskotéky, ale že by se mi mohlo něco stát, to mě ani ve snu nenapadlo. Vždyť bylo všude kolem světla skoro jako ve dne!" rozpomíná se na nejhorší zážitek svého života vysokoškolačka s magisterským titulem v oborech biologie, sociologie, psychologie a pedagogika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama