Fan web Vyvolených

Vladko se v třetí řadě neukázal a ani neukáže!

19. září 2007 v 11:54 | Roman Piprek
Neuvěřitelný nevděk! Jinak nelze nazvat chování prvního vítěze VyVolených Vladka Dobrovodského. Ten díky televizi Prima vyhrál před dvěma lety miliony. A teď? Sabotuje akce Primy a nakonec se ani neukáže v úvodu třetí řady VyVolených. Prý se mu nelíbí, že vyhrál méně peněz než druhý VyVolený Tony!Miliony už nejspíš došly, a tak rychle zapomněl na to, komu za ně vděčil. Vladko Dobrovodský, charismatický vítěz první řady VyVolených, totiž zcela ignoruje veškeré akce a pozvání od televize Prima, která z něj udělala hvězdu. Důvod? Jeho nenasytná touha po penězích!

"Povídá se, že těžko snáší skutečnost, že Tony vyhrál o čtyři miliony více. Proto vždy buď vůbec nedorazí, nebo se prostě vymluví na nějakou nemoc. Má rýmu, chřipku či nějakou jinou nemoc tak často, že pokud je to pravda, měl by urychleně něco udělat se svým imunitním systémem," říká člověk z Primy. Vladko se tak nakonec ani neukázal při úvodním kole VyVolených.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 29. září 2008 v 10:17 | Reagovat

Kam zmizel Vladko ??????

2 alena alena | 19. ledna 2011 v 11:01 | Reagovat

říkejte si co chcete Vladko byl nej tony to bylo celé podplacené a odporné blila bych když si na to vzpomenu,vlada jsem měla ráda a milan jako vítěz třetí řaDY taky nebyl špatný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama