Fan web Vyvolených

René a Růžena - otevřená válka

18. září 2007 v 22:00 | Roman Piprek |  Z tisku
Dnes si řekneme, co bylo k vidění v uplynulých dvou rekapitulacích VyVolených. Dění ve Vile nabírá na obrátkách, prohlubují se vztahy pozitivní i negativní, přestává fungovat sebeovládání a soutěžící si snaží navzájem si ubližovat.

Samozřejmě pouze slovně, ale zdá se, že VyVolení už si odkryli mnohá svá slabá místa a začali toho v boji zneužívat. Danovi se pod rukama rozpadá jeho konstrukce megaspravedlivého férového chlapíka, Dominik se utápí v sebepodceňování, Růžena neskrývá své znechucení nad René a nad životem těch mladších z VyVolených, Milan o své účasti ve hře také pochybuje, smutek a stesk pomalu dostává každého a život ve Vile se tak stává mnohem těžším.

Páteční ráno (ránem u VyVolených myslíme období mezi 11 a 12 hodinou dopolední) začalo štafetovým během, při kterém se VyVolení nosili na zádech. Poražení pak vítězům museli připravit snídani. Lindina logika si ale ráno vzala dovolenou a Linda to nějak nepochopila. Trvala na tom, že vítězové chystají jídlo poraženým. Tomu říkám výhra! Když už měla svoji snídani pro Dominika skoro hotovou, docvaklo jí to a šla se naplácnout na postel. Tam ale zmírala hlady, protože Dominik si dával dost načas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama