Fan web Vyvolených

Prepni.cz: Dan Holovský = nový Tony Jalovec

14. září 2007 v 16:50 | Roman Piprek |  Z tisku
Dan Holovský = nový Tony JalovecTěch podobností bychom našli víc. Oba mají krátké vlasy, oba se od prvních chvil chopili pozice šéfa Vily a oba mají jasný cíl - všechny zničit a vyhrát. My jsme je však odhalili!

Tony Jalovec neodmyslitelně patří k druhé řadě VyVolených. Vždyť ji také vyhrál. Házet na Tonyho špínu nemá cenu. Vyhrál, protože ho chtěl národ. Vyhrál, protože celou dobu zvládal nemalý psychický tlak. Vyhrál, neboť ví, jak fungují média. Vyhrál, protože národ miluje dojáky. Plakat na rameni Martina Hranáče, z květin skládat jméno "Renata", to by nevymyslel ani ostřílený Miloš Forman. Dost bylo Tonyho.
"Říkal, že tam jde vyhrát a že to taky udělá. Nic jinýho ho prý nezajímá," tvrdí pro Přepni.cz fanynky VyVolených, které často chodí do Vily. "Stála jsem asi metr od něho, když po týdnu na utajeném místě přijeli a čekali na přenos vedle stanu u aut. Slyšela jsem, jak se s někým baví, říkal, že stejně všechny převeze, že to probíral s Tonym a že ví, jak má hrát, aby vyhrál!" Podobných teorií jsme zaznamenali víc. Tony Jalovec je nepopřel!
"Dan ve vile působí docela klidně, akorát pořád cvičí a co je zajímavé, drží se Dominika jako čert kříže," dodává člen týmu VV3. Proč? Odpověď je jednoduchá! Dominik totiž zaplnil místo nejoblíbenějšího člena posádky. Ano, to místo, které v předešlé sérii hrdě zdobilo jméno Martina Hranáče.
"Dominik leží, Dan jde vedle něj. Dominik blbne, Dan na to hned všechny upozorní, Dominik začne pomlouvat a Dan se hned přidá. V televizi to zatím není moc vidět, ale jsou si hodně blízko. Třetí do party je Juli, ale ten se pořád drží trochu v pozadí, ale určitě nebude tak zlý a vypočítavý jako Daniel Holovský."
Cesta k vítězství bude těžká, trnitá, a především dlouhá. Diváci jsou zatím zvyklí vnímat nové trojice a krátké záznamy z dění ve Vile. Jakmile bude prostor pro delší rekapitulace, karty se odkryjí. A nemálo z diváků si uvědomí, že nesledují Dana Holovského, že neslyší jeho slova a nevidí jeho gesta. Diváci totiž uvidí jeho alter ego - Tonyho Jalovce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama