Fan web Vyvolených

Pikant.cz:René a Radim se rozešli!!!!!

20. září 2007 v 22:00 | Roman Piprek |  Z tisku
A je to tady! To, co mnozí předpovídali, se stalo skutečností. Jedná se o vztah Radima a René, který se rozpadl!Do Vily šli jako zamilovaný pár, ve studiu se chovali jako dvě hrdličky. Kdo však sledoval jejich chování v samotné soutěži, o jejich vztahu pochyboval.

Po čase však všem vysvětlili, že jejich vztah je vyzrálý. Nepotřebují se pořád hladit, přede všemi líbat a osahávat. Vědí, že mají jeden v druhém oporu, a to je důležité. Na to teď už oba můžou jen vzpomínat, jejich vztah je minulostí.
"Nerozejdeme se. Už jsme vydrželi daleko horší věci," říkala těsně před Volbou René. To ještě netušila, jak se vše vyvine.
Osudnou se stala banální otázka Terezy Pergnerové ve včerejším Zúčtování. Zeptala se Radima (který dostal imunitu), zda by byl ochoten předat modrý šátek René. "Ne," zněla jasná odpověď. Když však padla tato otázka před týdnem, René odpověděla, že by Radimovi klidně imunitu dala a riskovala tak účast v Duelu. Zcela právem se jí proto dotklo to, co včera Radim řekl. "Takže já ho chráním a on mě ne? To přehnal," rozčilovala se večer René. To bylo ale to nejmírnější, co o svém partnerovi řekla. Její vztek se stupňoval. "Radim je sračka. Už aby z téhle Vily vypadl. Klidně bych ho vzala do Duelu." Když na terasu, kde René vedla svůj monolog, přišel Radim, spustila i na něj. Na to Radim neměl náladu, proto se otočil a chtěl odejít. "Sračko! Já jsem ještě neskončila. Poslouchej mě!"
Uvidíme jak bude jejich vztah pokračovat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama