Fan web Vyvolených

Pikant.cz: Juli má v moči krev!

22. září 2007 v 20:25 | Roman Piprek |  Z tisku
Juli z VV3 : V moči má krev!Za devatenáct dní, co jsou ve Vile, už druhý soutěžící bude brzy potřebovat odborné vyšetření lékaře!

Poté, co měl Dan problémy se zuby, trápí pro změnu Juliho mnohem závažnější problém - má krev v moči! Ačkoliv se jedná o intimní a citlivý problém, vystrašenému Julimu nezbylo nic jiného, než se o svou starost podělit se svými spolusoutěžícími z Vily. Ať to bylo sebevíc nepříjemné, musel s pravdou ven. "Mám v moči krev. Není to sranda. Nevíte, co to může být?" tázal se hlavně starších a zkušených žen, a v očích se mu tajila smrt. "Nechej se objednat k doktorovi a zajdi si na vyšetření," shodli se po zralé úvaze všichni. Inu, ještě že to Juliho nenapadlo!
Mezitím, co se Juli bude připravovat na prohlídku, my jsme oslovili povolaného lékaře a zeptali se, o jakou nemoc by se mohlo jednat. Jelikož je ale Juli skoro měsíc bez sexu, je nepravděpodobné, že by se mohlo jednat o pohlavní nemoc. A tak jsou prognózy přívětivější! "Podle mého názoru jde o běžný zánět močových cest. Je to způsobeno přítomností malého množství krve. Ta se do moče dostává podrážděnou a překrvenou sliznicí močového měchýře. Nebojte, běžně se to léčí antibiotiky," uklidňuje nás a možná i Juliho na dálku doktor. V zápětí se ale přidává k radě ostatních VyVolených. "Rozhodně by se to nemělo podcenit! Měl by se nechat prohlédnout lékařem," říká. Tak Juli, do toho! Ty to přece zvládneš!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 danielka danielka | E-mail | 17. ledna 2009 v 22:19 | Reagovat

hmm zajímavý ale stejně je lepšé když by.......mezera.............a pak by byla.....................

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama