Fan web Vyvolených

Nancy předvede ve Vile tóčo

1. září 2007 v 19:02 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Pátý večer, šestý VyVolený. A v úvodu pěkně vyrovnané výsledky! Je dobře vidět, že hlavní hlasovací vlna přichází v průběhu Volby a každý sebemenší detail ve studiu hraje roli.

V medailonku přeci jen mohl kandidát sám sebe trochu stylizovat do role, jaká se mu hodila, předstírat to pak i ve studiu je ale těžší. Soupeři, kteří se v pátek utkali s Nancy, to poznali na vlastní kůži. A ještě více by to poznali, kdyby šli do souboje s jedním účastníkem Volby sobotní - ale o tom až v závěru článku.
Ve studiu jsme opět mohli vidět dvě exVyVolené, konkrétně Marušku a Wendy a jak vtipně oglosoval Libor Bouček, jsou hezkou ukázkou prolínání různých reality show, protože obě jsou z různých řad VyVolených a obě se na nějakou dobu zapletly s účastníkem reality show Bar Honzíkem. Obě také svorně tvrdily, že účast ve VyVolených jim výrazně změnila život a to k lepšímu. U Wendy je to jednoznačné, jako vizážistka se podílela už na mnoha zajímavých projektech, Maruščin pěvecký talent ale zatím mnoho ovoce nepřinesl.
Ale nechme exVyVolené exVyVolenými a věnujme se těm, kteří letos našli odvahu a přihlásili se do VyVolených - Nových hrdinů, aby nás na celý podzim přikovali k obrazovkám. Nancy, vítězku páteční Volby, jsem viděl v prvním kole jejího castingu a už tehdy jsem si říkal, že by to ve Vile mohla pěkně roztočit. Před castingovou komisí se totiž pustila do pěkně ostré slovní přestřelky s Jánosem Wisingerem (což je člověk, který VyVolené vymyslel). Nancy umí být velmi důrazná a protože ve Vile dochází k různým slovním konfliktům docela často, už teď se těším na to tóčo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama