Fan web Vyvolených

Bleskově.cz:VyVolení- Lžou jako když tiskne!

16. září 2007 v 18:32 | Roman Piprek |  Z tisku
Každý člověk má nějaká tajemství, něco, s čím se příliš nechce chlubit, ovšem pokud jde do pořadu typu VyVolení, měli by počítat s tím, že ze svého soukromí odhalí leccos, ať už chtěně, nebo nechtěně. Taky by si měl uvědomit, že je pod drobnohledem a neustálým dozorem diváků, takže pokud už něco chce zakrývat, tutlat nebo o tom lhát, musí být velmi obezřetný, aby svoji historku udržel konzistentní a nezamotal se do vlastních lží. Ve Vile už máme pár jedinců, kteří, jak se zdá, něco jiného říkají a něco jiného je pravda. Vyštrachali jsme pro vás několik perliček z VyVolené zahrádky.

  • Veronika Fasterová nás pěkně tahá za fusekli. V dotazníku, který vyplnila v den, kdy zvítězila ve Volbě, uvedla, že v životě ukradla pouze Kindervajíčko. A co jsme se pak od ní dozvěděli ve Vile? Veronika přiznala, že v pubertě kradla v obchodě s kosmetikou. Že si jen tak o polední přestávce odskočila za svými kleptomanskými potřebami a donesla kosmetiku pro sebe i pro spolužačky. No, to je tedy pěkné Kindervajíčko!
  • Radim a René - tvrdili, že jsou pár, ale stále více indicií nasvědčuje, že tomu tak není. Objevila se řada teorií, například že jsou nevlastní sourozenci nebo že jde o šéfovou a jejího podřízeného, kteří jsou kamarádi a rozhodli se předstírat pár. Pravda zatím nevyšla najevo, ale jedno je jisté - všichni máme na nose spoustu bulíků, které nám tam pověsil tento povedený páreček.
  • Veronika před Volbou tvrdila - a píše to i na svých internetových stránkách - že je panna. Ve Vile už ale několikrát vyprávěla o sexu se svými přáteli - a nešlo jen o pusinkování. Nemůže se přitom ani vymlouvat na to, že by byla panna znamením zvěrokruhu, je totiž narozena ve znamení Vah.
  • Milan je nejpravdomluvnějším VyVoleným. V dotazníku napsal, že jeho nejhorší vlastností je prdivost, ve studiu během Volby potvrdil, že jeho nejhorší vlastností je časté prdění a ve Vile teď denně dokazuje, že skutečně nelhal.
  • Juli před začátkem VyVolených zapřel přítelkyni. Přiznal ji až ve Vile a teď ho to zapírání mrzí. A ty si, diváku, vyber, co je pravda. Má přítelkyni a hrál volného kvůli hlasům dívek ve Volbě, nebo přítelkyni nemá a teď ve Vile hraje divákům na city?
  • Marcela prý zásadně nelže. Nebyla by podle svých slov schopná udržet tu lež v hlavě a prozradila by se. Proto raději nelže a za všech okolností mluví pravdu, i když to někdy není moc diplomatické.
  • Mnoho VyVolených lhalo o své zábavnosti. Tvrdili, jakou show ve Vile předvedou a nakonec jsou z nich leklé ryby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama