Fan web Vyvolených

Aktuálně:Víme, kdo bude bojovat v dnešní Dovolbě!

26. září 2007 v 18:34 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Dovolba - kandidátiO dnešní dovolbě jsem vás již informovaly a jen na našem webu se dozvíte kdo bude v dnešní Dovolbě bojovat o přízen diváků jsou to lidé ,kteří dostanou druhou šanci a pokud to chcete vědět kdo druhou šanci dostal tak klikněte na odkaz s názvem Celý článek!

HONZA PAUKNER
Jan Paukner
Honza se narodil před šestadvaceti lety ve znamení Lva, bydlí v Rokycanech. Mladý automechanik uvádí, že zvláštní dovednosti, které ho charakterizují jsou: znalost hudby, je dobrým sportovcem a umí dobře masírovat. Podle jeho slov ho nejlépe vystihují tato tři slova: nepřístupný, arogantní a cílevědomý. K Honzovým koníčkům patří automobilismus, sport a divadlo. Ve Vile chce vyzkoušet sám sebe a vyhrát.
OLIN BLAŽEK
Oldřich BlažekBlíženec Olin bydlí v Olomouci. Je mu dvacet a je prý výmluvný. Koníčků má víc než dost, patří mezi ně mimo jiné: posilovna, cyklistika, automobilismus, věda, sex, adrenalin, pokec a internet. Skladník Olin vstupuje do postupového klání s jasným cílem: chystá se udělat ve Vile reality show VyVolení - Noví hrdinové pořádek.
MARTIN LEV
Martin Lev
Klempíř Martin prý doslova ukecá skoro každého. Dvaatřicetiletý Rak je prý zábavný, pohodový a pracovitý. Martin žije v Rychnově nad Kněžnou. Na koníčky podle svých slov nemá rozhodně čas. Důvody, které ho vedly k přihlášení do soutěže, charakterizuje jednoduše: "Nechci se zakopat ve stereotypu všedního života a chci mít další zkušenost."
Komu pošlete svůj hlas?Nezapomente sledovat dnešní Dovolbu která začíná ve 21:15!O další Aktuálních informacích se dozvíte včas na tomto webu!
Zdroj fotek: www.vyvoleni3.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama