Fan web Vyvolených

Ahaonline:Čeká Marcela dítě?

16. září 2007 v 16:50 | Roman Piprek |  Z tisku
Informace o Marcelině údjaném těhotenství se objevily dnes v tisku.A jaká je vlatně pravda?Tak to zatím nikdo neví ovšem kromě samotné Marcely.Chceme upozornit , že tato informace o těhotensví Marcely není zatím potvrzena ,ale polud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz s názvem celá článek a najdete tam i fotku která ukazuje břicho Marcely .......
Myslíte si , že je Marcela v jiném stavu?

Do VyVolených se nejspíš dostala těhulka! A podle velikosti břicha ve velmi požehnaném stavu! Neteř trenéra fotbalové reprezentace Karla Brücknera Marcela Brücknerová (29), která před lety podstoupila umělé přerušení těhotenství, opravdu vypadá, jako by očekávala dítě. I když její okolí tuto možnost popírá, televize Prima už pomalu může do svého týmu angažovat gynekologa..."To snad není pravda! Marcela přece bere prášky! Máme spolu skvělý vztah, takže kdyby je vysadila a opravdu otěhotněla, řekla by mi to. Jestli to tedy nezatajila úplně všem," kroutí hlavou Alena Petrová, Marcelina šéfka v prodejně textilu a její nejbližší kamarádka. Ta navíc tvrdí, že Marcela umí břicho nafouknout právě tak, že pak vypadá jako budoucí maminka.Bříško VyVolené Marcely ale spíš než důsledek přejídání vypadá jako znak pokročilého těhotenství. "Nikde nevidíte špíčky, ta dívka má břicho klenuté přesně tak, jak to u těhotných bývá," myslí si lékaři.I když fotografie mluví za vše, tomu, že je Marcela v očekávání, nevěří ani její bývalý přítel.
"Sice jsem s ní skončil už před lety, protože to není ženská pro život, zajímají ji totiž jen pařby, ale občas spolu mluvíme a s tím by se mi svěřila. Spíš je rozežraná," myslí si Milan Vaněk. Právě s ním měla Marcela před sedmi lety otěhotnět. "Přišla za mnou s tím, že čeká moje dítě. Pak jsem se ale dozvěděl, že mi zahýbala s mladým fotbalistou, a rozešel jsem se s ní. Proto si to nechala vzít. Má mozek desetiletého dítěte, s tou bych miminko opravdu mít nechtěl," uvádí na pravou míru informace Milan Vaněk.A co říká na pravděpodobně již druhé těhotenství své soutěžící Prima? "Takové informace nemáme. Pokud by opravdu Marcela byla těhotná, nebylo by to proti pravidlům naší reality show. Záleželo by pouze na jejím rozhodnutí, zda v soutěži bude pokračovat, či z ní odejde," sdělila deníku Aha! PR koordinátorka VyVolených Irena Maňáková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama