Fan web Vyvolených

Prima úplně odepsala druhou řadu VyVolených!

7. srpna 2007 v 10:37 | Roman Piprek
http://www.iprima.cz/prima/data/13269/img.jpgTřetí řadu VyVolených (s názvem VyVolení - Noví hrdinové) už máme za dveřmi a kdo je opravdu pozorný divák a čtenář, musel si všimnout, že veškeré promoakce Primy k této události se točí jen a jen kolem první řady. Dvojka jako kdyby neexistovala.

Znovu jsou nám připomínány osudy Vladka a jeho hádek s ostatními, Emila, Reginy, Petra Zvěřiny, dovádění Moniky a Saši v bazénu, Wendina nadměrná konzumace a tak dále. Ani slovo o Martinovi Hranáčovi, Marušce, Marcy, Plutovi či vítězi druhé řady Tonym Jalovcovi. Proč se Prima k vlastní show chová tak macešsky?
Účastníci druhé řady jsou z přístupu televize zklamaní. "Vím, že ta sledovanost nebyla závratná, ale úplně bez diváků to taky nebylo. A nemyslím si, že by ten neúspěch byl kvůli nám, soutěžícím," řekl Martin Hranáč. "Já si myslím, že jsem ve Vile jel na maximum a snažil jsem se bavit diváky jak to jen šlo. Podřídil jsem tomu úplně všechno, kvůli tomu jsem do Vily šel."
Přestože každého si kousky mamky a ťaťky nezískaly, diváci si určitě stále vzpomínají na akci s prasečí hlavou, na Martinův nezadržitelný záchvat smíchu při hře na casting do Vily nebo na uzavření registrovaného partnerství, které se štábu povedlo natolik, že byl Martin dopravdy přesvědčený, že k onomu právnímu aktu došlo. To jsou přeci okamžiky, ke kterým by nebylo špatné se vrátit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama