Fan web Vyvolených

Ovlivní VyVolené pozdní vysílací čas?

20. srpna 2007 v 11:23 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Prima uveřejnila program na 36. týden, což je od 03.09.2007 do 09.09.2007. Když se do něj podrobně podíváme, zjistíme, že pořad VyVolení bude někdy končit dokonce až před půlnocí. Neovlivní tento pozdní vysílací čas celou podzimní show?

Každý všední den, kromě pátku nás čekají od 20. hodiny nové díly seriálu Letiště a Velmi křehkých vztahů. V pátek uvidíme zábavnou show Hádej, kdo jsem. Ihned po nich nastupuje vždy od 21:10 do 22:45 Volba + rekapitulace dne.
V sobotu nás ovšem netradičně čeká od 20:00 přímý přenos utkání českého národního mužstva v rozhodující fázi kvalifikace o postup na EURO 2008, se kterým měla vždy Nova výbornou sledovanost. Na Nové Hrdiny si tak musíme počkat až ve 22:25, kteří končí ve 23:40.
V neděli nás čeká nejhorší vysílací čas za celý týden. Od 8. hodiny večer nás jako obvykle přivítá Pavel Zuna se svou větou Ber nebo neber. Na konkurenční stanic Nova je k vidění další vilová reality show Vem si mě, kterou Nova uvádí jako svou největší podzimní zbraň. Po soutěží Ber nebo neber nás opět čeká show Hádej kdo jsem, kterou jsme viděli před dvěma dny v pátek a až po tomto pořadu nás čekají naši VyVolení. Rekapitulace začíná od 22:10 a končí v 23:20. Chápeme, že Prima se chce vyhnout nové třetí řadě seriálu Ztraceni, ale osobně si myslím, že toto je velmi špatný tah, nehledě na to, že lídé vstávají další den do práce a do školy. Chce to VyVoleným trošku více věřit a klidně je proti Ztraceným nasadit. Průměrná sledovanost Ztracených je kolem 1 mil. diváků.
Uvidíme, zda se Primě tento tah osvědčí a nebo budeme pravidelně vídávat, byť jen nedělní rekapitulace se sledovaností pod 500 tis. diváků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama